Timur Kan

@TimurKan خوش می آید 0

Пишу об Америке🇺🇸 изнутри.
Channel in English: https://t.me/masterofshit
Написать мне: @TimurKann
Instagram: https://www.instagram.com/kan.tima
Америка, США
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی
رسته
وبلاگ


با ایجاد کننده تماس گیرفتن
ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
17.03.2018 20:41
20 Dec 2020, 03:42 (272 روز پیش)
آمار انتشار #474:
15
1h
41
3h
93
8h
128
24h
142
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Sun, 20 Dec
+125
125
04:42
+1h
+15
15
05:42
+2h
+9
24
06:42
+3h
+17
41
07:42
+4h
+8
49
08:42
+5h
+13
62
09:42
+6h
+13
75
10:42
+7h
+6
81
11:42
+8h
+12
93
12:42
+9h
+4
97
13:42
+10h
+7
104
14:42
+11h
+1
105
15:42
+12h
+4
109
16:42
+13h
+1
110
17:42
+14h
+3
113
18:42
+15h
+2
115
19:42
+16h
+4
119
20:42
+17h
+3
122
21:42
+18h
+1
123
22:42
+19h
0
123
23:42
+20h
+2
125
Mon, 21 Dec
+17
142
00:42
+21h
+2
127
01:42
+22h
+1
128
02:42
+23h
0
128
03:42
+24h
0
128
04:42
0
128
05:42
0
128
06:42
+1
129
07:42
0
129
08:42
+2
131
09:42
+1
132
10:42
+2
134
11:42
+1
135
12:42
0
135
13:42
0
135
14:42
+1
136
15:42
+2
138
16:42
0
138
17:42
+1
139
18:42
0
139
19:42
0
139
20:42
0
139
21:42
+2
141
22:42
+1
142
23:42
0
142
Tue, 22 Dec
+12
154
00:42
0
142
01:42
0
142
02:42
0
142
03:42
0
142
04:42
0
142
05:42
0
142
06:42
0
142
07:42
+1
143
08:42
0
143
09:42
0
143
10:42
0
143
11:42
+1
144
12:42
0
144
13:42
0
144
14:42
+1
145
15:42
0
145
16:42
+1
146
17:42
+2
148
18:42
0
148
19:42
0
148
20:42
+2
150
21:42
+1
151
22:42
+2
153
23:42
+1
154
Wed, 23 Dec
+12
166
00:42
0
154
01:42
0
154
02:42
0
154
03:42
0
154
04:42
+1
155
05:42
0
155
06:42
0
155
07:42
0
155
08:42
0
155
09:42
0
155
10:42
0
155
11:42
0
155
12:42
+2
157
13:42
+1
158
14:42
+1
159
15:42
+3
162
16:42
0
162
17:42
+1
163
18:42
0
163
19:42
+2
165
20:42
+1
166
21:42
0
166
22:42
0
166
23:42
0
166
Thu, 24 Dec
+17
183
00:42
0
166
01:42
0
166
02:42
0
166
03:42
0
166
04:42
0
166
05:42
0
166
06:42
0
166
07:42
+1
167
08:42
+1
168
09:42
+1
169
10:42
0
169
11:42
+1
170
12:42
+3
173
13:42
+1
174
14:42
+1
175
15:42
+1
176
16:42
0
176
17:42
+1
177
18:42
0
177
19:42
+1
178
20:42
+1
179
21:42
+2
181
22:42
+1
182
23:42
0
182
Fri, 25 Dec
+4
187
00:42
+1
183
01:42
0
183
02:42
0
183
03:42
0
183
04:42
0
183
05:42
0
183
06:42
0
183
07:42
0
183
08:42
0
183
09:42
0
183
10:42
+1
184
11:42
0
184
12:42
0
184
13:42
0
184
14:42
0
184
15:42
+1
185
16:42
0
185
17:42
0
185
18:42
0
185
19:42
0
185
20:42
0
185
21:42
0
185
22:42
0
185
23:42
+1
186
Sat, 26 Dec
+2
189
00:42
+1
187
01:42
0
187
02:42
0
187
03:42
0
187
04:42
0
187
05:42
0
187
06:42
0
187
07:42
0
187
08:42
0
187
09:42
0
187
10:42
0
187
11:42
0
187
12:42
0
187
13:42
+1
188
14:42
0
188
15:42
0
188
16:42
0
188
17:42
0
188
18:42
+1
189
19:42
0
189
20:42
0
189
21:42
0
189
22:42
0
189
23:42
0
189
Sun, 27 Dec
+3
192
00:42
0
189
01:42
0
189
02:42
0
189
03:42
0
189
04:42
0
189
05:42
0
189
06:42
0
189
07:42
0
189
08:42
0
189
09:42
0
189
10:42
0
189
11:42
0
189
12:42
0
189
13:42
0
189
14:42
0
189
15:42
0
189
16:42
0
189
17:42
+1
190
18:42
+1
191
19:42
0
191
20:42
0
191
21:42
0
191
22:42
0
191
23:42
0
191
Mon, 28 Dec
+10
202
00:42
+1
192
01:42
0
192
02:42
+1
193
03:42
0
193
04:42
0
193
05:42
0
193
06:42
0
193
07:42
+1
194
08:42
0
194
09:42
+1
195
10:42
0
195
11:42
+1
196
12:42
+1
197
13:42
0
197
14:42
0
197
15:42
+2
199
16:42
0
199
17:42
0
199
18:42
0
199
19:42
+1
200
20:42
0
200
21:42
0
200
22:42
+2
202
23:42
0
202
Tue, 29 Dec
+5
207
00:42
0
202
01:42
0
202
02:42
0
202
03:42
0
202
04:42
+1
203
05:42
0
203
06:42
0
203
07:42
0
203
08:42
+2
205
09:42
0
205
10:42
+1
206
11:42
0
206
12:42
+1
207
13:42
0
207
14:42
0
207
15:42
0
207
16:42
0
207
17:42
0
207
18:42
0
207
19:42
0
207
20:42
0
207
21:42
0
207
22:42
0
207
23:42
0
207
Wed, 30 Dec
+7
214
00:42
0
207
01:42
+1
208
02:42
0
208
03:42
0
208
04:42
0
208
05:42
0
208
06:42
0
208
07:42
+2
210
08:42
0
210
09:42
0
210
10:42
0
210
11:42
0
210
12:42
0
210
13:42
0
210
14:42
+1
211
15:42
+1
212
16:42
+1
213
17:42
0
213
18:42
0
213
19:42
0
213
20:42
0
213
21:42
+1
214
22:42
0
214
23:42
0
214
Thu, 31 Dec
+4
218
00:42
0
214
01:42
0
214
02:42
0
214
03:42
0
214
04:42
0
214
05:42
0
214
06:42
0
214
07:42
0
214
08:42
0
214
09:42
0
214
10:42
0
214
11:42
0
214
12:42
0
214
13:42
0
214
14:42
0
214
15:42
0
214
16:42
0
214
17:42
0
214
18:42
0
214
19:42
0
214
20:42
0
214
21:42
+1
215
22:42
+1
216
23:42
+2
218
Fri, 1 Jan
+9
227
00:42
0
218
01:42
0
218
02:42
0
218
03:42
0
218
04:42
0
218
05:42
0
218
06:42
0
218
07:42
0
218
08:42
+1
219
09:42
0
219
10:42
0
219
11:42
0
219
12:42
0
219
13:42
+1
220
14:42
+1
221
15:42
0
221
16:42
0
221
17:42
+1
222
18:42
0
222
19:42
+3
225
20:42
+1
226
21:42
0
226
22:42
+1
227
23:42
0
227
Sat, 2 Jan
+6
233
00:42
0
227
01:42
0
227
02:42
0
227
03:42
0
227
04:42
0
227
05:42
0
227
06:42
0
227
07:42
0
227
08:42
0
227
09:42
0
227
10:42
0
227
11:42
+1
228
12:42
0
228
13:42
+1
229
14:42
0
229
15:42
0
229
16:42
0
229
17:42
0
229
18:42
0
229
19:42
+2
231
20:42
0
231
21:42
0
231
22:42
+1
232
23:42
+1
233
Sun, 3 Jan
+5
238
00:42
0
233
01:42
0
233
02:42
+1
234
03:42
0
234
04:42
0
234
05:42
0
234
06:42
0
234
07:42
0
234
08:42
0
234
09:42
+1
235
10:42
0
235
11:42
+1
236
12:42
0
236
13:42
0
236
14:42
0
236
15:42
0
236
16:42
+1
237
17:42
0
237
18:42
0
237
19:42
0
237
20:42
0
237
21:42
0
237
22:42
0
237
23:42
0
237
Mon, 4 Jan
+4
242
00:42
+1
238
01:42
0
238
02:42
0
238
03:42
0
238
04:42
0
238
05:42
+1
239
06:42
0
239
07:42
0
239
08:42
+1
240
09:42
0
240
10:42
0
240
11:42
0
240
12:42
0
240
13:42
+1
241
14:42
0
241
15:42
0
241
16:42
0
241
17:42
+1
242
18:42
0
242
19:42
0
242
20:42
0
242
21:42
0
242
22:42
0
242
23:42
0
242
Tue, 5 Jan
+5
247
00:42
0
242
01:42
0
242
02:42
0
242
03:42
0
242
04:42
0
242
05:42
0
242
06:42
0
242
07:42
0
242
08:42
+1
243
09:42
0
243
10:42
0
243
11:42
0
243
12:42
0
243
13:42
0
243
14:42
0
243
15:42
0
243
16:42
+1
244
17:42
+2
246
18:42
0
246
19:42
0
246
20:42
0
246
21:42
0
246
22:42
0
246
23:42
+1
247
Wed, 6 Jan
+6
253
00:42
0
247
01:42
0
247
02:42
0
247
03:42
0
247
04:42
0
247
05:42
0
247
06:42
0
247
07:42
0
247
08:42
+1
248
09:42
+1
249
10:42
0
249
11:42
0
249
12:42
0
249
13:42
+1
250
14:42
0
250
15:42
0
250
16:42
+1
251
17:42
+1
252
18:42
0
252
19:42
0
252
20:42
0
252
21:42
+1
253
22:42
0
253
23:42
0
253
Thu, 7 Jan
+7
260
00:42
0
253
01:42
0
253
02:42
0
253
03:42
0
253
04:42
0
253
05:42
0
253
06:42
0
253
07:42
0
253
08:42
0
253
09:42
0
253
10:42
0
253
11:42
+1
254
12:42
+1
255
13:42
+2
257
14:42
0
257
15:42
0
257
16:42
+1
258
17:42
0
258
18:42
0
258
19:42
0
258
20:42
0
258
21:42
+1
259
22:42
0
259
23:42
+1
260
Fri, 8 Jan
+11
271
00:42
+1
261
01:42
0
261
02:42
0
261
03:42
0
261
04:42
0
261
05:42
0
261
06:42
0
261
07:42
+1
262
08:42
0
262
09:42
0
262
10:42
0
262
12:42
+2
264
13:42
+2
266
14:42
+1
267
15:42
+1
268
16:42
0
268
17:42
0
268
18:42
0
268
19:42
+1
269
20:42
+2
271
21:42
0
271
22:42
0
271
23:42
0
271
Sat, 9 Jan
+6
277
00:42
0
271
01:42
0
271
02:42
0
271
03:42
0
271
04:42
0
271
05:42
0
271
06:42
0
271
07:42
0
271
08:42
0
271
09:42
+1
272
10:42
0
272
11:42
0
272
12:42
0
272
13:42
0
272
14:42
+1
273
15:42
0
273
16:42
0
273
17:42
0
273
18:42
+1
274
19:42
+2
276
20:42
0
276
21:42
0
276
22:42
0
276
23:42
0
276
Sun, 10 Jan
+5
282
00:42
+1
277
01:42
0
277
02:42
0
277
03:42
0
277
04:42
0
277
05:42
0
277
06:42
0
277
07:42
0
277
08:42
0
277
09:42
0
277
10:42
0
277
11:42
+1
278
12:42
0
278
13:42
0
278
14:42
0
278
15:42
+1
279
16:42
0
279
17:42
0
279
18:42
0
279
19:42
0
279
20:42
0
279
21:42
+1
280
22:42
0
280
23:42
+2
282
Mon, 11 Jan
+3
285
00:42
0
282
01:42
0
282
02:42
0
282
03:42
0
282
04:42
0
282
05:42
0
282
06:42
0
282
07:42
0
282
08:42
0
282
09:42
0
282
10:42
0
282
11:42
0
282
12:42
0
282
13:42
0
282
14:42
0
282
15:42
+1
283
16:42
0
283
17:42
0
283
18:42
0
283
19:42
0
283
20:42
+1
284
21:42
+1
285
22:42
0
285
23:42
0
285
Tue, 12 Jan
+2
287
00:42
0
285
01:42
0
285
02:42
0
285
03:42
0
285
04:42
0
285
05:42
0
285
06:42
0
285
07:42
0
285
08:42
0
285
09:42
0
285
10:42
0
285
11:42
0
285
12:42
0
285
13:42
0
285
14:42
0
285
15:42
+1
286
16:42
0
286
17:42
0
286
18:42
0
286
19:42
0
286
20:42
+1
287
21:42
0
287
22:42
0
287
23:42
0
287
Wed, 13 Jan
+6
293
00:42
0
287
01:42
0
287
02:42
+1
288
03:42
0
288
04:42
0
288
05:42
0
288
06:42
+1
289
07:42
0
289
08:42
0
289
09:42
0
289
10:42
0
289
11:42
0
289
12:42
0
289
13:42
+1
290
14:42
0
290
15:42
0
290
16:42
+1
291
17:42
0
291
18:42
+1
292
19:42
0
292
20:42
0
292
21:42
+1
293
22:42
0
293
23:42
0
293
Thu, 14 Jan
+2
295
00:42
0
293
01:42
0
293
02:42
0
293
03:42
0
293
04:42
+1
294
05:42
0
294
06:42
0
294
07:42
0
294
08:42
0
294
09:42
0
294
10:42
0
294
11:42
0
294
12:42
0
294
13:42
0
294
14:42
0
294
15:42
0
294
16:42
0
294
17:42
0
294
18:42
0
294
19:42
0
294
20:42
0
294
21:42
+1
295
22:42
0
295
23:42
0
295
Fri, 15 Jan
+5
300
00:42
0
295
01:42
0
295
02:42
0
295
03:42
0
295
04:42
0
295
05:42
0
295
06:42
0
295
07:42
0
295
08:42
0
295
09:42
+1
296
10:42
0
296
11:42
0
296
12:42
0
296
13:42
+1
297
14:42
0
297
15:42
0
297
16:42
0
297
17:42
0
297
18:42
0
297
19:42
+1
298
20:42
0
298
21:42
0
298
22:42
+1
299
23:42
+1
300
Sat, 16 Jan
+2
302
00:42
0
300
01:42
0
300
02:42
0
300
03:42
0
300
04:42
0
300
05:42
0
300
06:42
0
300
07:42
0
300
08:42
0
300
09:42
0
300
10:42
0
300
11:42
0
300
12:42
0
300
13:42
0
300
14:42
0
300
15:42
0
300
16:42
0
300
17:42
+1
301
18:42
0
301
19:42
0
301
20:42
0
301
21:42
0
301
22:42
0
301
23:42
+1
302
Sun, 17 Jan
+5
307
00:42
0
302
01:42
0
302
02:42
0
302
03:42
0
302
04:42
0
302
05:42
0
302
06:42
0
302
07:42
0
302
08:42
0
302
09:42
0
302
10:42
+1
303
11:42
0
303
12:42
0
303
13:42
+2
305
14:42
0
305
15:42
0
305
16:42
0
305
17:42
0
305
18:42
0
305
19:42
0
305
20:42
+1
306
21:42
0
306
22:42
+1
307
23:42
0
307
Mon, 18 Jan
+6
313
00:42
0
307
01:42
0
307
02:42
0
307
03:42
0
307
04:42
0
307
05:42
0
307
06:42
+1
308
07:42
0
308
08:42
0
308
09:42
+1
309
10:42
+1
310
11:42
0
310
12:42
0
310
13:42
0
310
14:42
0
310
15:42
0
310
16:42
+1
311
17:42
0
311
18:42
+1
312
19:42
0
312
20:42
+1
313
21:42
0
313
22:42
0
313
23:42
0
313
Tue, 19 Jan
+6
319
00:42
0
313
01:42
0
313
02:42
0
313
03:42
0
313
Wed, 20 Jan
+4
323
00:42
+6
319
Thu, 21 Jan
+8
331
00:42
+4
323
Fri, 22 Jan
+3
334
00:42
+8
331
Sat, 23 Jan
+3
337
00:42
+3
334
Sun, 24 Jan
+5
342
00:42
+3
337
Mon, 25 Jan
+6
348
00:42
+5
342
Tue, 26 Jan
+2
350
00:42
+6
348
Wed, 27 Jan
+2
352
00:42
+2
350
Thu, 28 Jan
+2
354
00:42
+2
352
Fri, 29 Jan
+3
357
00:42
+2
354
Sat, 30 Jan
+3
360
00:42
+3
357
Sun, 31 Jan
+5
365
00:42
+3
360
Mon, 1 Feb
+5
370
00:42
+5
365
Tue, 2 Feb
+3
373
00:42
+5
370
Wed, 3 Feb
+3
376
01:42
+3
373
Thu, 4 Feb
+1
377
00:42
+3
376
Fri, 5 Feb
+4
381
00:42
+1
377
Sat, 6 Feb
+1
382
00:42
+4
381
Sun, 7 Feb
+2
384
00:42
+1
382
Mon, 8 Feb
+2
386
00:42
+2
384
Tue, 9 Feb
+1
387
00:42
+2
386
Wed, 10 Feb
+4
391
00:42
+1
387
Thu, 11 Feb
+5
396
00:42
+4
391
Fri, 12 Feb
+4
400
00:42
+5
396
Sat, 13 Feb
+3
403
00:42
+4
400
Sun, 14 Feb
+2
405
00:42
+3
403
Mon, 15 Feb
+4
409
00:42