"Астана-ЕРЦ"

@astana_erc خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

На этом канале вы сможете узнавать некоторые нюансы, а также новости по деятельности "Астана-ЕРЦ"
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, قزاق
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
قزاق
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
13 Mar 2020, 06:07 (554 روز پیش)
آمار انتشار #229:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Fri, 13 Mar
+75
75
Sat, 14 Mar
+16
91
00:07
+18h
75
Sun, 15 Mar
+17
108
00:07
+16
91
Mon, 16 Mar
+118
226
00:07
+17
108
Tue, 17 Mar
+26
252
00:07
+118
226
Wed, 18 Mar
+12
264
00:07
+26
252
Thu, 19 Mar
+9
273
00:07
+12
264
Fri, 20 Mar
+4
277
00:07
+9
273
Sat, 21 Mar
+1
278
00:07
+4
277
Sun, 22 Mar
0
278
00:07
+1
278
Mon, 23 Mar
0
278
00:07
0
278
Tue, 24 Mar
+4
282
00:07
0
278
Wed, 25 Mar
+2
284
00:07
+4
282
Thu, 26 Mar
+3
287
00:07
+2
284
Fri, 27 Mar
+2
289
00:07
+3
287
Sat, 28 Mar
+2
291
00:07
+2
289
Sun, 29 Mar
+3
294
00:07
+2
291
Mon, 30 Mar
0
294
00:07
+3
294
Tue, 31 Mar
+5
299
01:07
0
294
Wed, 1 Apr
+2
301
00:07
+5
299
Thu, 2 Apr
+2
303
00:07
+2
301
Fri, 3 Apr
+4
307
00:07
+2
303
Sat, 4 Apr
+1
308
00:07
+4
307
Sun, 5 Apr
+1
309
00:07
+1
308
Mon, 6 Apr
+2
311
00:07
+1
309
Tue, 7 Apr
0
311
00:07
+2
311
Wed, 8 Apr
+2
313
00:07
0
311
Thu, 9 Apr
+3
316
00:07
+2
313
Fri, 10 Apr
+4
320
00:07
+3
316
Sat, 11 Apr
+2
322
00:07
+4
320
Sun, 12 Apr
+7
329
00:07
+2
322
Mon, 13 Apr
+6
335
00:07
+7
329
Tue, 14 Apr
+6
341
00:07
+6
335
Wed, 15 Apr
+4
345
00:07
+6
341
Thu, 16 Apr
+7
352
00:07
+4
345
Fri, 17 Apr
+1
353
00:07
+7
352
Sat, 18 Apr
0
353
03:07
+1
353
Sun, 19 Apr
+2
355
00:07
0
353
Mon, 20 Apr
+4
359
00:07
+2
355
Tue, 21 Apr
+6
365
00:07
+4
359
Wed, 22 Apr
+2
367
00:07
+6
365
Thu, 23 Apr
+4
371
00:07
+2
367
Fri, 24 Apr
+2
373
00:07
+4
371
Sat, 25 Apr
0
373
00:07
+2
373
Sun, 26 Apr
0
373
00:07
0
373
Mon, 27 Apr
+1
374
00:07
0
373
Tue, 28 Apr
+2
376
00:07
+1
374
Wed, 29 Apr
+2
378
00:07
+2
376
Thu, 30 Apr
+4
382
00:07
+2
378
Fri, 1 May
0
382
00:07
+4
382
Sat, 2 May
0
382
00:07
0
382
Sun, 3 May
+1
383
00:07
0
382
Mon, 4 May
+1
384
00:07
+1
383
Tue, 5 May
0
384
00:07
+1
384
Wed, 6 May
+1
385
00:07
0
384
Thu, 7 May
+2
387
00:07
+1
385
Fri, 8 May
+1
388
00:07
+2
387
Sat, 9 May
0
388
00:07
+1
388
Sun, 10 May
0
388
00:07
0
388
Mon, 11 May
+1
389
00:07
0
388
Tue, 12 May
+3
392
00:07
+1
389
Wed, 13 May
+1
393
00:07
+3
392
02:07
0
392
03:07
0
392
04:07
0
392
05:07
0
392
06:07
0
392
07:07
0
392
08:07
0
392
09:07
0
392
10:07
0
392
11:07
+1
393
12:07
0
393
13:07
0
393
14:07
0
393
15:07
0
393
16:07
0
393
17:07
0
393
18:07
0
393
19:07
0
393
20:07
0
393
21:07
0
393
22:07
0
393
23:07
0
393
Thu, 14 May
+3
396
00:07
0
393
01:07
0
393
02:07
0
393
03:07
0
393
04:07
0
393
05:07
0
393
06:07
0
393
07:07
0
393
08:07
0
393
09:07
+1
394
10:07
0
394
11:07
0
394
12:07
0
394
13:07
0
394
14:07
+1
395
15:07
0
395
16:07
0
395
17:07
0
395
18:07
0
395
19:07
0
395
20:07
0
395
21:07
0
395
22:07
+1
396
23:07
0
396
Fri, 15 May
+5
401
00:07
0
396
01:07
0
396
02:07
0
396
03:07
0
396
04:07
0
396
05:07
0
396
06:07
+1
397
07:07
0
397
08:07
+1
398
09:07
0
398
10:07
+2
400
11:07
0
400
12:07
0
400
13:07
0
400
14:07
0
400
15:07
0
400
16:07
0
400
17:07
0
400
18:07
+1
401
19:07
0
401
20:07
0
401
21:07
0
401
22:07
0
401
23:07
0
401
Sat, 16 May
+3
404
00:07
0
401
01:07
0
401
02:07
0
401
03:07
0
401
04:07
0
401
05:07
0
401
06:07
0
401
07:07
0
401
08:07
0
401
09:07
+1
402
10:07
+1
403
11:07
0
403
12:07
0
403
13:07
0
403
14:07
0
403
15:07
+1
404
16:07
0
404
17:07
0
404
18:07
0
404
19:07
0
404
20:07
0
404
21:07
0
404
22:07
0
404
23:07
0
404
Sun, 17 May
+1
405
00:07
0
404
01:07
0
404
02:07
0
404
03:07
0
404
04:07
0
404
05:07
0
404
06:07
0
404
07:07
0
404
08:07
0
404
09:07
0
404
10:07
0
404
11:07
0
404
12:07
0
404
13:07
0
404
14:07
0
404
15:07
+1
405
16:07
0
405
Mon, 18 May
+5
410
00:07
0
405
Tue, 19 May
+2
412
00:07
+5
410
02:07
0
410
03:07
0
410
04:07
0
410
05:07
0
410
06:07
0
410
07:07
0
410
08:07
0
410
09:07
0
410
10:07
+1
411
11:07
0
411
12:07
0
411
13:07
0
411
14:07
0
411
15:07
0
411
16:07
0
411
17:07
0
411
18:07
0
411
19:07
0
411
20:07
+1
412
21:07
0
412
22:07
0
412
23:07
0
412
Wed, 20 May
0
412
00:07
0
412
01:07
0
412
02:07
0
412
03:07
0
412
04:07
0
412
05:07
0
412
06:07
0
412
07:07
0
412
08:07
0
412
09:07
0
412
10:07
0
412
11:07
0
412
12:07
0
412
13:07
0
412
14:07
0
412
15:07
0
412
16:07
0
412
17:07
0
412
18:07
0
412
19:07
0
412
20:07
0
412
21:07
0
412
22:07
0
412
23:07
0
412
Thu, 21 May
+1
413
00:07
0
412
01:07
0
412
02:07
0
412
03:07
0
412
04:07
0
412
05:07
0
412
06:07
0
412
07:07
0
412
08:07
0
412
09:07
0
412
10:07
0
412
11:07
0
412
12:07
0
412
13:07
0
412
14:07
0
412
15:07
0
412
16:07
0
412
17:07
0
412
18:07
+1
413
19:07
0
413
20:07
0
413
21:07
0
413
22:07
0
413
23:07
0
413
Fri, 22 May
0
413
00:07
0
413
01:07
0
413
02:07
0
413
03:07
0
413
04:07
0
413
05:07
0
413
06:07
0
413
07:07
0
413
08:07
0
413
09:07
0
413
10:07
0
413
11:07
0
413
12:07
0
413
13:07
0
413
14:07
0
413
15:07
0
413
16:07
0
413
17:07
0
413
18:07
0
413
19:07
0
413
20:07
0
413
21:07
0
413
22:07
0
413
23:07
0
413
Sat, 23 May
+2
415
00:07
0
413
01:07
0
413
02:07
0
413
03:07
0
413
04:07
0
413
05:07
0
413
06:07
0
413
07:07
0
413
08:07
0
413
Sun, 24 May
0
415
00:07
+2
415
05:07
0
415
06:07
0
415
07:07
0
415
08:07
0
415
09:07
0
415
10:07
0
415
11:07
0
415
Mon, 25 May
+2
417
00:07
0
415
Tue, 26 May
+2
419
00:07
+2
417
Wed, 27 May
0
419
00:07
+2
419
02:07
0
419
03:07
0
419
04:07
0
419
05:07
0
419
06:07
0
419
07:07
0
419
08:07
0
419
09:07
0
419
10:07
0
419
11:07
0
419
12:07
0
419
13:07
0
419
14:07
0
419
15:07
0
419
16:07
0
419
17:07
0
419
18:07
0
419
19:07
0
419
20:07
0
419
21:07
0
419
22:07
0
419
23:07
0
419
Thu, 28 May
+1
420
00:07
0
419
01:07
0
419
02:07
0
419
03:07
0
419
04:07
0
419
05:07
0
419
06:07
+1
420
Fri, 29 May
0
420
00:07
0
420
Sat, 30 May
+1
421
00:07
0
420
Sun, 31 May
0
421
00:07
+1
421
Mon, 1 Jun
+2
423
00:07
0
421
Tue, 2 Jun
0
423
00:07
+2
423
Wed, 3 Jun
+2
425
00:07
0
423
Thu, 4 Jun
+1
426
00:07
+2
425
Fri, 5 Jun
+1
427
00:07
+1
426
Sat, 6 Jun
0
427
00:07
+1
427
Sun, 7 Jun
+1
428
00:07
0
427
Mon, 8 Jun
0
428
00:07
+1
428
Tue, 9 Jun
+1
429
00:07
0
428
Wed, 10 Jun
+3
432
00:07
+1
429
Thu, 11 Jun
+2
434
00:07
+3
432
Fri, 12 Jun
+4
438
00:07
+2
434
Sat, 13 Jun
+1
439
00:07
+4
438
Sun, 14 Jun
+2
441
00:07
+1
439
Mon, 15 Jun
+5
446
00:07
+2
441
Tue, 16 Jun
0
446
00:07
+5
446
Wed, 17 Jun
+3
449
00:07
0
446
Thu, 18 Jun
+2
451
00:07
+3
449
Fri, 19 Jun
+2
453
00:07
+2
451
Sat, 20 Jun
+2
455
00:07
+2
453
Sun, 21 Jun
0
455
00:07
+2
455