"Астана-ЕРЦ"

@astana_erc خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

На этом канале вы сможете узнавать некоторые нюансы, а также новости по деятельности "Астана-ЕРЦ"
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, قزاق
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
قزاق
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
17 Mar 2020, 12:40 (554 روز پیش)
آمار انتشار #232:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 17 Mar
+65
65
Wed, 18 Mar
+83
148
00:40
+12h
65
Thu, 19 Mar
+65
213
00:40
+83
148
Fri, 20 Mar
+13
226
00:40
+65
213
Sat, 21 Mar
+6
232
00:40
+13
226
Sun, 22 Mar
+4
236
00:40
+6
232
Mon, 23 Mar
+3
239
00:40
+4
236
Tue, 24 Mar
+8
247
00:40
+3
239
Wed, 25 Mar
+2
249
00:40
+8
247
Thu, 26 Mar
+7
256
00:40
+2
249
Fri, 27 Mar
+5
261
00:40
+7
256
Sat, 28 Mar
+2
263
00:40
+5
261
Sun, 29 Mar
+3
266
00:40
+2
263
Mon, 30 Mar
+4
270
00:40
+3
266
Tue, 31 Mar
+7
277
01:40
+4
270
Wed, 1 Apr
+4
281
00:40
+7
277
Thu, 2 Apr
+7
288
00:40
+4
281
Fri, 3 Apr
+7
295
00:40
+7
288
Sat, 4 Apr
+2
297
00:40
+7
295
Sun, 5 Apr
+4
301
00:40
+2
297
Mon, 6 Apr
+4
305
00:40
+4
301
Tue, 7 Apr
+1
306
00:40
+4
305
Wed, 8 Apr
+4
310
00:40
+1
306
Thu, 9 Apr
+4
314
00:40
+4
310
Fri, 10 Apr
+4
318
00:40
+4
314
Sat, 11 Apr
+6
324
00:40
+4
318
Sun, 12 Apr
+12
336
00:40
+6
324
Mon, 13 Apr
+12
348
00:40
+12
336
Tue, 14 Apr
+7
355
00:40
+12
348
Wed, 15 Apr
+6
361
00:40
+7
355
Thu, 16 Apr
+8
369
00:40
+6
361
Fri, 17 Apr
+8
377
00:40
+8
369
Sat, 18 Apr
0
377
03:40
+8
377
Sun, 19 Apr
+4
381
00:40
0
377
Mon, 20 Apr
+7
388
00:40
+4
381
Tue, 21 Apr
+9
397
00:40
+7
388
Wed, 22 Apr
+3
400
00:40
+9
397
Thu, 23 Apr
+6
406
00:40
+3
400
Fri, 24 Apr
+4
410
00:40
+6
406
Sat, 25 Apr
+1
411
00:40
+4
410
Sun, 26 Apr
+1
412
00:40
+1
411
Mon, 27 Apr
+4
416
00:40
+1
412
Tue, 28 Apr
+3
419
00:40
+4
416
Wed, 29 Apr
+3
422
00:40
+3
419
Thu, 30 Apr
+5
427
00:40
+3
422
Fri, 1 May
+1
428
00:40
+5
427
Sat, 2 May
0
428
00:40
+1
428
Sun, 3 May
+2
430
00:40
0
428
Mon, 4 May
+2
432
00:40
+2
430
Tue, 5 May
0
432
00:40
+2
432
Wed, 6 May
+2
434
00:40
0
432
Thu, 7 May
+2
436
00:40
+2
434
Fri, 8 May
+2
438
00:40
+2
436
Sat, 9 May
+1
439
00:40
+2
438
Sun, 10 May
0
439
00:40
+1
439
Mon, 11 May
+3
442
00:40
0
439
Tue, 12 May
+6
448
00:40
+3
442
Wed, 13 May
+5
453
00:40
+6
448
02:40
+1
449
03:40
0
449
04:40
0
449
05:40
0
449
06:40
0
449
07:40
0
449
08:40
0
449
09:40
0
449
10:40
0
449
11:40
+2
451
12:40
+1
452
13:40
0
452
14:40
0
452
15:40
0
452
16:40
0
452
17:40
0
452
18:40
0
452
19:40
0
452
20:40
+1
453
21:40
0
453
22:40
0
453
23:40
0
453
Thu, 14 May
+4
457
00:40
0
453
01:40
0
453
02:40
0
453
03:40
0
453
04:40
0
453
05:40
0
453
06:40
0
453
07:40
0
453
08:40
0
453
09:40
+1
454
10:40
0
454
11:40
0
454
12:40
0
454
13:40
0
454
14:40
+1
455
15:40
+1
456
16:40
0
456
17:40
0
456
18:40
0
456
19:40
0
456
20:40
0
456
21:40
0
456
22:40
+1
457
23:40
0
457
Fri, 15 May
+59
516
00:40
0
457
01:40
0
457
02:40
0
457
03:40
0
457
04:40
0
457
05:40
+1
458
06:40
+2
460
07:40
+5
465
08:40
+7
472
09:40
+4
476
10:40
+5
481
11:40
+3
484
12:40
+9
493
13:40
+1
494
14:40
+1
495
15:40
+2
497
16:40
+5
502
17:40
0
502
18:40
+4
506
19:40
+3
509
20:40
+2
511
21:40
+2
513
22:40
+3
516
23:40
0
516
Sat, 16 May
+17
533
00:40
+1
517
01:40
0
517
02:40
+1
518
03:40
0
518
04:40
0
518
05:40
+1
519
06:40
+2
521
07:40
0
521
08:40
+1
522
09:40
+2
524
10:40
+4
528
11:40
+1
529
12:40
0
529
13:40
0
529
14:40
+1
530
15:40
0
530
16:40
0
530
17:40
+2
532
18:40
0
532
19:40
+1
533
20:40
0
533
21:40
0
533
22:40
0
533
23:40
0
533
Sun, 17 May
+6
539
00:40
0
533
01:40
0
533
02:40
0
533
03:40
0
533
04:40
0
533
05:40
0
533
06:40
+2
535
07:40
+2
537
08:40
0
537
09:40
0
537
10:40
+1
538
11:40
0
538
12:40
0
538
13:40
0
538
14:40
0
538
15:40
+1
539
16:40
0
539
Mon, 18 May
+8
547
00:40
0
539
Tue, 19 May
+4
551
00:40
+8
547
02:40
0
547
03:40
0
547
04:40
0
547
05:40
0
547
06:40
0
547
07:40
0
547
08:40
0
547
09:40
0
547
10:40
+1
548
11:40
+1
549
12:40
0
549
13:40
0
549
14:40
0
549
15:40
0
549
16:40
0
549
17:40
0
549
18:40
0
549
19:40
0
549
20:40
+1
550
21:40
0
550
22:40
+1
551
23:40
0
551
Wed, 20 May
0
551
00:40
0
551
01:40
0
551
02:40
0
551
03:40
0
551
04:40
0
551
05:40
0
551
06:40
0
551
07:40
0
551
08:40
0
551
09:40
0
551
10:40
0
551
11:40
0
551
12:40
0
551
13:40
0
551
14:40
0
551
15:40
0
551
16:40
0
551
17:40
0
551
18:40
0
551
19:40
0
551
20:40
0
551
21:40
0
551
22:40
0
551
23:40
0
551
Thu, 21 May
+4
555
00:40
0
551
01:40
0
551
02:40
0
551
03:40
0
551
04:40
0
551
05:40
0
551
06:40
+1
552
07:40
0
552
08:40
0
552
09:40
0
552
10:40
0
552
11:40
0
552
12:40
0
552
13:40
0
552
14:40
0
552
15:40
0
552
16:40
0
552
17:40
0
552
18:40
+1
553
19:40
0
553
20:40
+2
555
21:40
0
555
22:40
0
555
23:40
0
555
Fri, 22 May
+2
557
00:40
0
555
01:40
0
555
02:40
0
555
03:40
0
555
04:40
0
555
05:40
0
555
06:40
0
555
07:40
+1
556
08:40
0
556
09:40
0
556
10:40
0
556
11:40
0
556
12:40
0
556
13:40
0
556
14:40
0
556
15:40
0
556
16:40
0
556
17:40
0
556
18:40
0
556
19:40
0
556
20:40
0
556
21:40
0
556
22:40
0
556
23:40
+1
557
Sat, 23 May
+3
560
00:40
0
557
01:40
0
557
02:40
0
557
03:40
0
557
04:40
0
557
05:40
0
557
06:40
0
557
07:40
0
557
08:40
+1
558
Sun, 24 May
+2
562
00:40
+2
560
05:40
0
560
06:40
0
560
07:40
0
560
08:40
+1
561
09:40
0
561
10:40
0
561
11:40
0
561
Mon, 25 May
+2
564
00:40
+1
562
Tue, 26 May
+2
566
00:40
+2
564
Wed, 27 May
+2
568
00:40
+2
566
02:40
0
566
03:40
0
566
04:40
0
566
05:40
0
566
06:40
0
566
07:40
0
566
08:40
0
566
09:40
0
566
10:40
0
566
11:40
0
566
12:40
0
566
13:40
0
566
14:40
+1
567
15:40
+1
568
16:40
0
568
17:40
0
568
18:40
0
568
19:40
0
568
20:40
0
568
21:40
0
568
22:40
0
568
23:40
0
568
Thu, 28 May
+5
573
00:40
0
568
01:40
0
568
02:40
0
568
03:40
0
568
04:40
+1
569
05:40
0
569
06:40
+1
570
Fri, 29 May
+1
574
00:40
+3
573
Sat, 30 May
+3
577
00:40
+1
574
Sun, 31 May
+2
579
00:40
+3
577
Mon, 1 Jun
+3
582
00:40
+2
579
Tue, 2 Jun
0
582
00:40
+3
582
Wed, 3 Jun
+2
584
00:40
0
582
Thu, 4 Jun
+2
586
00:40
+2
584
Fri, 5 Jun
+1
587
00:40
+2
586
Sat, 6 Jun
0
587
00:40
+1
587
Sun, 7 Jun
+4
591
00:40
0
587
Mon, 8 Jun
+1
592
00:40
+4
591
Tue, 9 Jun
+1
593
00:40
+1
592
Wed, 10 Jun
+7
600
00:40
+1
593
Thu, 11 Jun
+3
603
00:40
+7
600
Fri, 12 Jun
+8
611
00:40
+3
603
Sat, 13 Jun
0
611
00:40
+8
611
Sun, 14 Jun
+3
614
00:40
0
611
Mon, 15 Jun
+9
623
00:40
+3
614
Tue, 16 Jun
+3
626
00:40
+9
623
Wed, 17 Jun
+5
631
00:40
+3
626
Thu, 18 Jun
+4
635
00:40
+5
631
Fri, 19 Jun
+4
639
00:40
+4
635
Sat, 20 Jun
+4
643
00:40
+4
639
Sun, 21 Jun
+1
644
00:40
+4
643
Mon, 22 Jun
+1
645
00:40
+1
644
Tue, 23 Jun
+6
651
00:40
+1
645
Wed, 24 Jun
+6
657
00:40
+6
651
Thu, 25 Jun
0
657
00:40
+6
657