"Астана-ЕРЦ"

@astana_erc خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

На этом канале вы сможете узнавать некоторые нюансы, а также новости по деятельности "Астана-ЕРЦ"
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, قزاق
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
قزاق
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
10 Jun 2020, 11:28 (465 روز پیش)
آمار انتشار #235:
41
1h
54
3h
79
8h
92
24h
102
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Wed, 10 Jun
+85
85
12:28
+1h
+41
41
13:28
+2h
+10
51
14:28
+3h
+3
54
15:28
+4h
+7
61
16:28
+5h
+6
67
17:28
+6h
+3
70
18:28
+7h
+5
75
19:28
+8h
+4
79
20:28
+9h
+1
80
21:28
+10h
+2
82
22:28
+11h
+2
84
23:28
+12h
+1
85
Thu, 11 Jun
+12
97
00:28
+13h
0
85
01:28
+14h
0
85
02:28
+15h
0
85
03:28
+16h
0
85
04:28
+17h
0
85
05:28
+18h
+1
86
06:28
+19h
+1
87
07:28
+20h
+1
88
08:28
+21h
+1
89
09:28
+22h
+1
90
10:28
+23h
+2
92
11:28
+24h
0
92
12:28
+1
93
13:28
0
93
14:28
0
93
15:28
+1
94
16:28
+1
95
17:28
0
95
18:28
0
95
19:28
+1
96
20:28
+1
97
21:28
0
97
22:28
0
97
23:28
0
97
Fri, 12 Jun
+44
141
00:28
0
97
01:28
0
97
02:28
0
97
03:28
0
97
04:28
0
97
05:28
0
97
06:28
+1
98
07:28
+1
99
08:28
+2
101
09:28
0
101
10:28
0
101
11:28
+1
102
12:28
+18
120
13:28
+4
124
14:28
+3
127
15:28
+3
130
16:28
0
130
17:28
+1
131
18:28
+3
134
19:28
+1
135
21:28
+4
139
22:28
+2
141
23:28
0
141
Sat, 13 Jun
+10
151
00:28
0
141
01:28
0
141
03:28
0
141
04:28
0
141
05:28
0
141
06:28
0
141
07:28
0
141
08:28
0
141
09:28
0
141
10:28
0
141
11:28
+2
143
12:28
+1
144
13:28
0
144
14:28
+1
145
15:28
+1
146
16:28
+1
147
17:28
0
147
18:28
+2
149
19:28
0
149
20:28
0
149
21:28
0
149
22:28
0
149
23:28
0
149
Sun, 14 Jun
+15
166
00:28
+2
151
01:28
0
151
02:28
0
151
03:28
0
151
04:28
0
151
05:28
+1
152
06:28
0
152
07:28
+1
153
08:28
0
153
09:28
+1
154
10:28
+1
155
11:28
+1
156
12:28
+1
157
13:28
+1
158
14:28
+4
162
15:28
0
162
16:28
0
162
17:28
0
162
18:28
+2
164
19:28
0
164
20:28
0
164
21:28
+1
165
22:28
+1
166
23:28
0
166
Mon, 15 Jun
+17
183
00:28
0
166
01:28
0
166
02:28
0
166
03:28
0
166
04:28
0
166
05:28
+1
167
06:28
0
167
07:28
+1
168
08:28
+2
170
09:28
0
170
10:28
+2
172
11:28
0
172
12:28
+1
173
13:28
+1
174
14:28
+1
175
15:28
+1
176
16:28
+2
178
17:28
+2
180
18:28
0
180
19:28
0
180
20:28
+1
181
21:28
0
181
22:28
+2
183
23:28
0
183
Tue, 16 Jun
+9
192
00:28
0
183
01:28
+1
184
02:28
0
184
03:28
0
184
04:28
0
184
05:28
0
184
06:28
+1
185
07:28
0
185
08:28
+2
187
09:28
0
187
10:28
+2
189
11:28
0
189
12:28
0
189
13:28
+1
190
14:28
0
190
15:28
0
190
16:28
0
190
17:28
0
190
18:28
0
190
19:28
+1
191
20:28
0
191
21:28
0
191
22:28
+1
192
23:28
0
192
Wed, 17 Jun
+10
202
00:28
0
192
01:28
0
192
02:28
0
192
03:28
0
192
04:28
+1
193
05:28
+1
194
06:28
0
194
07:28
+1
195
08:28
+2
197
09:28
0
197
10:28
+1
198
11:28
0
198
12:28
0
198
13:28
+1
199
14:28
+1
200
15:28
0
200
16:28
+1
201
17:28
0
201
18:28
0
201
19:28
0
201
20:28
+1
202
21:28
0
202
22:28
0
202
23:28
0
202
Thu, 18 Jun
+9
211
00:28
0
202
01:28
0
202
02:28
0
202
03:28
0
202
04:28
0
202
05:28
0
202
06:28
0
202
07:28
0
202
08:28
+2
204
09:28
0
204
10:28
+1
205
11:28
+1
206
12:28
+4
210
13:28
0
210
14:28
0
210
15:28
0
210
16:28
0
210
17:28
+1
211
18:28
0
211
19:28
0
211
20:28
0
211
21:28
0
211
22:28
0
211
23:28
0
211
Fri, 19 Jun
+69
280
00:28
0
211
01:28
0
211
02:28
0
211
03:28
0
211
04:28
+1
212
05:28
0
212
06:28
0
212
07:28
0
212
08:28
+1
213
09:28
0
213
10:28
0
213
11:28
0
213
12:28
+1
214
13:28
+2
216
14:28
+33
249
15:28
+8
257
16:28
+7
264
17:28
+1
265
18:28
+6
271
19:28
+2
273
20:28
+2
275
21:28
+1
276
22:28
+3
279
23:28
+1
280
Sat, 20 Jun
+18
298
00:28
+1
281
01:28
0
281
02:28
0
281
03:28
0
281
04:28
0
281
05:28
+1
282
06:28
0
282
07:28
+2
284
08:28
+3
287
09:28
0
287
10:28
+1
288
11:28
0
288
12:28
+2
290
13:28
+1
291
14:28
+2
293
15:28
+1
294
16:28
+2
296
17:28
0
296
18:28
0
296
19:28
+1
297
20:28
+1
298
21:28
0
298
22:28
0
298
23:28
0
298
Sun, 21 Jun
+10
308
00:28
0
298
01:28
0
298
02:28
0
298
03:28
0
298
04:28
0
298
05:28
+1
299
06:28
+1
300
07:28
0
300
08:28
0
300
09:28
0
300
10:28
0
300
11:28
+1
301
12:28
+1
302
13:28
0
302
14:28
+1
303
15:28
0
303
16:28
+1
304
17:28
+2
306
18:28
0
306
19:28
0
306
20:28
+1
307
21:28
0
307
22:28
+1
308
23:28
0
308
Mon, 22 Jun
+6
314
00:28
0
308
01:28
0
308
02:28
0
308
03:28
0
308
04:28
0
308
05:28
+1
309
06:28
0
309
07:28
+1
310
08:28
0
310
09:28
+2
312
10:28
+1
313
11:28
0
313
12:28
0
313
13:28
0
313
14:28
0
313
15:28
0
313
16:28
0
313
17:28
0
313
18:28
0
313
19:28
0
313
20:28
+1
314
21:28
0
314
22:28
0
314
23:28
0
314
Tue, 23 Jun
+11
325
00:28
0
314
01:28
+1
315
02:28
0
315
03:28
0
315
04:28
0
315
05:28
+1
316
06:28
0
316
07:28
0
316
08:28
+3
319
09:28
0
319
10:28
0
319
11:28
0
319
12:28
+1
320
13:28
0
320
14:28
+1
321
15:28
+1
322
16:28
+1
323
17:28
+1
324
18:28
0
324
19:28
0
324
20:28
0
324
21:28
+1
325
22:28
0
325
23:28
0
325
Wed, 24 Jun
+16
341
00:28
0
325
01:28
0
325
02:28
0
325
03:28
0
325
04:28
0
325
05:28
0
325
06:28
0
325
07:28
+2
327
08:28
0
327
10:28
+3
330
11:28
+1
331
12:28
+1
332
13:28
+2
334
14:28
+2
336
15:28
+2
338
16:28
0
338
17:28
0
338
18:28
0
338
19:28
+1
339
20:28
0
339
21:28
+2
341
22:28
0
341
23:28
0
341
Thu, 25 Jun
+4
345
00:28
0
341
01:28
0
341
02:28
0
341
03:28
0
341
04:28
0
341
05:28
0
341
06:28
0
341
07:28
+1
342
08:28
0
342
09:28
+1
343
10:28
0
343
11:28
+1
344
12:28
+1
345
13:28
0
345
14:28
0
345
15:28
0
345
16:28
0
345
17:28
0
345
18:28
0
345
19:28
0
345
20:28
0
345
21:28
0
345
22:28
0
345
23:28
0
345
Fri, 26 Jun
+9
354
00:28
0
345
02:28
0
345
03:28
0
345
04:28
0
345
05:28
0
345
06:28
0
345
07:28
+1
346
08:28
0
346
09:28
0
346
10:28
+1
347
11:28
+3
350
12:28
+2
352
13:28
0
352
14:28
0
352
15:28
0
352
16:28
+1
353
17:28
0
353
18:28
0
353
19:28
0
353
20:28
0
353
21:28
0
353
22:28
+1
354
23:28
0
354
Sat, 27 Jun
+3
357
00:28
0
354
02:28
0
354
03:28
0
354
04:28
0
354
05:28
0
354
06:28
0
354
07:28
0
354
08:28
0
354
09:28
0
354
10:28
0
354
11:28
0
354
12:28
0
354
13:28
0
354
14:28
0
354
15:28
0
354
16:28
+2
356
17:28
0
356
18:28
0
356
19:28
0
356
20:28
0
356
21:28
+1
357
22:28
0
357
23:28
0
357
Sun, 28 Jun
+1
358
00:28
0
357
01:28
0
357
02:28
0
357
03:28
0
357
04:28
0
357
05:28
0
357
06:28
0
357
07:28
0
357
08:28
0
357
09:28
0
357
10:28
0
357
11:28
0
357
12:28
0
357
13:28
0
357
14:28
0
357
15:28
0
357
16:28
+1
358
17:28
0
358
18:28
0
358
19:28
0
358
20:28
0
358
21:28
0
358
22:28
0
358
23:28
0
358
Mon, 29 Jun
+4
362
00:28
0
358
01:28
0
358
02:28
0
358
03:28
0
358
04:28
0
358
05:28
0
358
06:28
0
358
07:28
0
358
08:28
0
358
09:28
0
358
10:28
0
358
11:28
0
358
12:28
0
358
13:28
+1
359
14:28
+1
360
15:28
0
360
16:28
0
360
17:28
0
360
18:28
+2
362
19:28
0
362
20:28
0
362
21:28
0
362
22:28
0
362
23:28
0
362
Tue, 30 Jun
+8
370
00:28
0
362
01:28
0
362
02:28
0
362
03:28
0
362
04:28
0
362
05:28
0
362
06:28
0
362
07:28
0
362
08:28
0
362
09:28
+1
363
10:28
+2
365
11:28
0
365
12:28
0
365
13:28
+1
366
14:28
0
366
15:28
0
366
16:28
0
366
17:28
+2
368
18:28
0
368
19:28
0
368
20:28
+1
369
21:28
0
369
22:28
0
369
23:28
0
369
Wed, 1 Jul
+1
371
00:28
+1
370
01:28
0
370
02:28
0
370
03:28
0
370
04:28
0
370
05:28
0
370
06:28
0
370
07:28
0
370
08:28
0
370
09:28
0
370
10:28
0
370
11:28
0
370
12:28
0
370
13:28
0
370
14:28
+1
371
15:28
0
371
16:28
0
371
17:28
0
371
18:28
0
371
19:28
0
371
20:28
0
371
21:28
0
371
22:28
0
371
23:28
0
371
Thu, 2 Jul
+1
372
00:28
0
371
01:28
0
371
02:28
0
371
03:28
0
371
04:28
0
371
05:28
0
371
06:28
0
371
07:28
0
371
08:28
0
371
09:28
0
371
10:28
0
371
11:28
0
371
12:28
0
371
13:28
0
371
14:28
0
371
15:28
0
371
16:28
0
371
17:28
+1
372
18:28
0
372
19:28
0
372
20:28
0
372
21:28
0
372
22:28
0
372
23:28
0
372
Fri, 3 Jul
+5
377
00:28
0
372
01:28
0
372
02:28
0
372
03:28
0
372
04:28
0
372
05:28
0
372
06:28
+1
373
07:28
0
373
08:28
0
373
09:28
+1
374
10:28
0
374
11:28
0
374
12:28
0
374
13:28
+2
376
14:28
0
376
15:28
0
376
16:28
0
376
17:28
0
376
18:28
0
376
19:28
+1
377
20:28
0
377
21:28
0
377
22:28
0
377
23:28
0
377
Sat, 4 Jul
+2
379
00:28
0
377
01:28
0
377
02:28
0
377
03:28
0
377
04:28
0
377
05:28
0
377
06:28
0
377
07:28
+1
378
08:28
0
378
09:28
0
378
10:28
0
378
11:28
0
378
12:28
0
378
13:28
0
378
14:28
0
378
15:28
0
378
16:28
0
378
17:28
+1
379
18:28
0
379
19:28
0
379
20:28
0
379
21:28
0
379
22:28
0
379
23:28
0
379
Sun, 5 Jul
+4
383
00:28
0
379
01:28
0
379
02:28
0
379
03:28
0
379
04:28
0
379
05:28
0
379
06:28
+1
380
07:28
0
380
08:28
0
380
09:28
0
380
10:28
0
380
11:28
+1
381
12:28
+1
382
13:28
0
382
14:28
0
382
15:28
0
382
16:28
0
382
17:28
0
382
18:28
0
382
19:28
+1
383
20:28
0
383
21:28
0
383
22:28
0
383
23:28
0
383
Mon, 6 Jul
+2
385
00:28
0
383
01:28
0
383
02:28
0
383
03:28
0
383
04:28
0
383
05:28
0
383
06:28
0
383
07:28
0
383
08:28
0
383
09:28
0
383
10:28
0
383
11:28
0
383
12:28
+1
384
13:28
0
384
14:28
0
384
15:28
0
384
16:28
+1
385
17:28
0
385
18:28
0
385
19:28
0
385
20:28
0
385
21:28
0
385
22:28
0
385
23:28
0
385
Tue, 7 Jul
+5
390
00:28
0
385
01:28
0
385
02:28
0
385
03:28
0
385
04:28
0
385
05:28
0
385
06:28
0
385
07:28
0
385
08:28
0
385
09:28
+1
386
10:28
0
386
11:28
0
386
12:28
0
386
13:28
+1
387
14:28
+1
388
15:28
0
388
16:28
0
388
17:28
0
388
18:28
0
388
19:28
+1
389
20:28
+1
390
21:28
0
390
22:28
0
390
23:28
0
390
Wed, 8 Jul
+3
393
00:28
0
390
01:28
0
390
02:28
0
390
03:28
0
390
04:28
0
390
05:28
0
390
06:28
0
390
07:28
0
390
08:28
0
390
09:28
0
390
10:28
+1
391
11:28
+1
392
12:28
0
392
13:28
+1
393
14:28
0
393
15:28
0
393
16:28
0
393
17:28
0
393
18:28
0
393
19:28
0
393
20:28
0
393
21:28
0
393
22:28
0
393
23:28
0
393
Thu, 9 Jul
+2
395
00:28
0
393
01:28
0
393
02:28
0
393
03:28
0
393
04:28
0
393
05:28
0
393
06:28
0
393
07:28
0
393
08:28
0
393
09:28
0
393
10:28
0
393
11:28
0
393
12:28
0
393
13:28
0
393
14:28
0
393
15:28
+1
394
16:28
0
394
17:28
0
394
18:28
0
394
19:28
0
394
20:28
0
394
21:28
+1
395
22:28
0
395
23:28
0
395
Fri, 10 Jul
+42
437
00:28
0
395
01:28
0
395
02:28
0
395
03:28
0
395
04:28
0
395
05:28
0
395
06:28
+1
396
07:28
0
396
08:28
0
396
09:28
+1
397
10:28
+22
419
Sat, 11 Jul
+11
448
00:28
+18
437
Sun, 12 Jul
+7
455
00:28
+11
448
Mon, 13 Jul
+14
469
00:28
+7
455
Tue, 14 Jul
+7
476
00:28
+14
469
Wed, 15 Jul
+1
477
00:28
+7
476
Thu, 16 Jul
+2
479
00:28
+1
477
Fri, 17 Jul
+3
482
00:28
+2
479
Sat, 18 Jul
0
482
00:28
+3
482
Sun, 19 Jul
0
482
00:28
0
482
Mon, 20 Jul
+4
486
00:28
0
482
Tue, 21 Jul
+3
489
00:28
+4
486
Wed, 22 Jul
+1
490
00:28
+3
489
Thu, 23 Jul
+3
493
00:28
+1
490
Fri, 24 Jul
+1
494
00:28
+3
493
Sat, 25 Jul
+4
498
00:28
+1
494
Sun, 26 Jul
+2
500
00:28
+4
498
Mon, 27 Jul
+1
501
00:28
+2
500
Tue, 28 Jul
+4
505
00:28
+1
501
Wed, 29 Jul
+2
507
00:28
+4
505
Thu, 30 Jul
+1
508
00:28
+2
507
Fri, 31 Jul
+2
510
00:28
+1
508
Sat, 1 Aug
+1
511
00:28
+2
510
Sun, 2 Aug
0
511
00:28
+1
511
Mon, 3 Aug
0
511
00:28
0
511
Tue, 4 Aug
+1
512
00:28
0
511
Wed, 5 Aug
+1
513
00:28
+1
512
Thu, 6 Aug
0
513
00:28
+1
513
Fri, 7 Aug
+2
515
00:28
0
513
Sat, 8 Aug
0
515
00:28
+2
515
Sun, 9 Aug
0
515