"Астана-ЕРЦ"

@astana_erc خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

На этом канале вы сможете узнавать некоторые нюансы, а также новости по деятельности "Астана-ЕРЦ"
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, قزاق
رسته
وبلاگ


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
قزاق
رسته
وبلاگ
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
14 Jul 2020, 12:39 (431 روز پیش)
آمار انتشار #240:
33
1h
55
3h
77
8h
91
24h
99
48h
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Tue, 14 Jul
+83
83
13:39
+1h
+33
33
14:39
+2h
+17
50
15:39
+3h
+5
55
16:39
+4h
+5
60
17:39
+5h
+6
66
18:39
+6h
+4
70
19:39
+7h
+4
74
20:39
+8h
+3
77
21:39
+9h
+4
81
22:39
+10h
+2
83
23:39
+11h
0
83
Wed, 15 Jul
+13
96
00:39
+12h
0
83
01:39
+13h
0
83
02:39
+14h
0
83
03:39
+15h
0
83
04:39
+16h
0
83
05:39
+17h
+1
84
06:39
+18h
+2
86
07:39
+19h
0
86
08:39
+20h
+3
89
09:39
+21h
+1
90
10:39
+22h
0
90
11:39
+23h
+1
91
12:39
+24h
0
91
13:39
0
91
14:39
0
91
15:39
+1
92
16:39
+1
93
17:39
0
93
18:39
+1
94
19:39
0
94
20:39
+2
96
21:39
0
96
22:39
0
96
23:39
0
96
Thu, 16 Jul
+11
107
00:39
0
96
01:39
+1
97
02:39
0
97
03:39
0
97
04:39
0
97
05:39
0
97
06:39
+1
98
07:39
0
98
08:39
0
98
09:39
+1
99
10:39
0
99
11:39
0
99
12:39
0
99
13:39
0
99
14:39
+2
101
15:39
+2
103
16:39
0
103
17:39
+2
105
18:39
0
105
19:39
0
105
20:39
0
105
21:39
+1
106
22:39
+1
107
23:39
0
107
Fri, 17 Jul
+7
114
00:39
0
107
01:39
0
107
02:39
0
107
03:39
0
107
04:39
0
107
05:39
0
107
06:39
0
107
07:39
0
107
08:39
0
107
09:39
+1
108
10:39
+1
109
11:39
+1
110
12:39
+1
111
13:39
0
111
14:39
0
111
15:39
+1
112
16:39
0
112
17:39
0
112
18:39
0
112
19:39
0
112
20:39
+1
113
21:39
+1
114
22:39
0
114
23:39
0
114
Sat, 18 Jul
+3
117
00:39
0
114
02:39
0
114
03:39
0
114
04:39
0
114
05:39
0
114
06:39
0
114
07:39
0
114
08:39
+1
115
09:39
0
115
10:39
0
115
11:39
0
115
12:39
0
115
13:39
0
115
14:39
0
115
15:39
0
115
16:39
0
115
17:39
0
115
18:39
0
115
19:39
+2
117
20:39
0
117
21:39
0
117
22:39
0
117
23:39
0
117
Sun, 19 Jul
+2
119
00:39
0
117
01:39
0
117
02:39
0
117
03:39
0
117
04:39
0
117
05:39
0
117
06:39
0
117
07:39
+1
118
08:39
0
118
09:39
0
118
10:39
0
118
11:39
0
118
12:39
0
118
13:39
0
118
14:39
0
118
15:39
0
118
16:39
0
118
17:39
0
118
18:39
+1
119
19:39
0
119
20:39
0
119
21:39
0
119
22:39
0
119
23:39
0
119
Mon, 20 Jul
+8
127
00:39
0
119
01:39
0
119
02:39
0
119
03:39
0
119
04:39
0
119
05:39
0
119
06:39
0
119
07:39
0
119
08:39
0
119
09:39
0
119
10:39
0
119
11:39
+2
121
12:39
+2
123
13:39
+1
124
14:39
+1
125
15:39
0
125
16:39
0
125
17:39
0
125
18:39
0
125
19:39
0
125
20:39
0
125
21:39
0
125
22:39
0
125
23:39
+2
127
Tue, 21 Jul
+8
135
00:39
+1
128
01:39
0
128
02:39
0
128
03:39
0
128
04:39
0
128
05:39
0
128
06:39
0
128
07:39
+1
129
08:39
0
129
09:39
0
129
10:39
0
129
11:39
0
129
12:39
0
129
13:39
0
129
14:39
0
129
15:39
+3
132
16:39
0
132
17:39
+1
133
18:39
+1
134
19:39
0
134
20:39
0
134
21:39
+1
135
22:39
0
135
23:39
0
135
Wed, 22 Jul
+3
138
00:39
0
135
01:39
0
135
02:39
0
135
03:39
0
135
04:39
0
135
05:39
0
135
06:39
0
135
07:39
0
135
08:39
0
135
09:39
0
135
10:39
0
135
11:39
0
135
12:39
0
135
13:39
0
135
14:39
0
135
15:39
+1
136
16:39
0
136
17:39
+2
138
18:39
0
138
19:39
0
138
20:39
0
138
21:39
0
138
22:39
0
138
23:39
0
138
Thu, 23 Jul
+6
144
00:39
0
138
01:39
0
138
02:39
0
138
03:39
0
138
04:39
0
138
05:39
0
138
06:39
0
138
07:39
+2
140
08:39
0
140
09:39
0
140
10:39
0
140
11:39
+1
141
12:39
0
141
13:39
+1
142
14:39
0
142
15:39
0
142
16:39
0
142
17:39
+1
143
18:39
0
143
19:39
0
143
20:39
0
143
21:39
0
143
22:39
0
143
23:39
+1
144
Fri, 24 Jul
+6
150
00:39
0
144
01:39
0
144
02:39
0
144
03:39
0
144
04:39
0
144
05:39
0
144
06:39
0
144
07:39
0
144
08:39
0
144
09:39
0
144
10:39
+1
145
11:39
0
145
12:39
0
145
13:39
0
145
14:39
0
145
15:39
0
145
16:39
+2
147
17:39
0
147
18:39
0
147
19:39
0
147
20:39
0
147
21:39
+2
149
22:39
0
149
23:39
+1
150
Sat, 25 Jul
+7
157
00:39
0
150
01:39
0
150
02:39
0
150
03:39
0
150
04:39
0
150
05:39
+1
151
06:39
0
151
07:39
0
151
08:39
+1
152
09:39
+1
153
10:39
0
153
11:39
+1
154
12:39
0
154
13:39
0
154
14:39
0
154
15:39
0
154
16:39
0
154
17:39
0
154
18:39
0
154
19:39
0
154
20:39
+2
156
21:39
0
156
22:39
0
156
23:39
+1
157
Sun, 26 Jul
+3
160
00:39
0
157
01:39
0
157
02:39
0
157
03:39
0
157
04:39
0
157
05:39
0
157
06:39
0
157
07:39
0
157
08:39
0
157
09:39
0
157
10:39
0
157
11:39
0
157
12:39
0
157
13:39
0
157
14:39
0
157
15:39
0
157
16:39
0
157
17:39
+2
159
18:39
0
159
19:39
0
159
20:39
0
159
21:39
+1
160
22:39
0
160
23:39
0
160
Mon, 27 Jul
+2
162
00:39
0
160
01:39
0
160
02:39
0
160
03:39
0
160
04:39
0
160
05:39
0
160
06:39
0
160
07:39
+1
161
08:39
0
161
09:39
0
161
10:39
0
161
11:39
0
161
12:39
0
161
13:39
0
161
14:39
0
161
15:39
0
161
16:39
0
161
17:39
0
161
19:39
+1
162
20:39
0
162
21:39
0
162
22:39
0
162
23:39
0
162
Tue, 28 Jul
+5
167
00:39
0
162
01:39
0
162
02:39
0
162
03:39
0
162
04:39
0
162
05:39
+1
163
06:39
0
163
07:39
0
163
08:39
0
163
09:39
+1
164
10:39
0
164
11:39
0
164
12:39
0
164
13:39
0
164
14:39
0
164
15:39
+1
165
16:39
0
165
17:39
+1
166
18:39
+1
167
19:39
0
167
20:39
0
167
21:39
0
167
22:39
0
167
23:39
0
167
Wed, 29 Jul
+4
171
00:39
0
167
01:39
0
167
02:39
0
167
03:39
0
167
04:39
0
167
05:39
0
167
06:39
0
167
07:39
0
167
08:39
0
167
09:39
0
167
10:39
+1
168
11:39
0
168
12:39
0
168
13:39
0
168
14:39
0
168
15:39
+1
169
16:39
0
169
17:39
0
169
18:39
+1
170
19:39
0
170
20:39
0
170
21:39
0
170
22:39
0
170
23:39
+1
171
Thu, 30 Jul
+3
174
00:39
0
171
01:39
0
171
02:39
0
171
03:39
0
171
04:39
0
171
05:39
0
171
06:39
0
171
07:39
0
171
08:39
0
171
09:39
0
171
10:39
+1
172
11:39
0
172
12:39
0
172
13:39
0
172
14:39
+1
173
15:39
0
173
16:39
0
173
17:39
0
173
18:39
0
173
19:39
0
173
20:39
+1
174
21:39
0
174
22:39
0
174
23:39
0
174
Fri, 31 Jul
+2
176
00:39
0
174
01:39
0
174
02:39
0
174
03:39
0
174
04:39
0
174
05:39
0
174
06:39
0
174
07:39
0
174
08:39
0
174
09:39
0
174
10:39
0
174
11:39
0
174
12:39
0
174
13:39
0
174
14:39
0
174
15:39
+1
175
16:39
0
175
17:39
0
175
18:39
0
175
19:39
0
175
20:39
0
175
21:39
0
175
22:39
0
175
23:39
+1
176
Sat, 1 Aug
+1
177
00:39
0
176
01:39
0
176
02:39
0
176
03:39
0
176
04:39
0
176
05:39
0
176
06:39
0
176
07:39
0
176
08:39
0
176
09:39
0
176
10:39
0
176
11:39
0
176
12:39
0
176
13:39
0
176
14:39
0
176
15:39
+1
177
16:39
0
177
17:39
0
177
18:39
0
177
19:39
0
177
20:39
0
177
21:39
0
177
22:39
0
177
23:39
0
177
Sun, 2 Aug
0
177
00:39
0
177
01:39
0
177
02:39
0
177
03:39
0
177
04:39
0
177
05:39
0
177
06:39
0
177
07:39
0
177
08:39
0
177
09:39
0
177
10:39
0
177
11:39
0
177
12:39
0
177
13:39
0
177
14:39
0
177
15:39
0
177
16:39
0
177
17:39
0
177
18:39
0
177
19:39
0
177
20:39
0
177
21:39
0
177
22:39
0
177
23:39
0
177
Mon, 3 Aug
+1
178
00:39
0
177
01:39
0
177
02:39
0
177
03:39
0
177
04:39
0
177
05:39
0
177
06:39
+1
178
07:39
0
178
08:39
0
178
09:39
0
178
10:39
0
178
11:39
0
178
12:39
0
178
13:39
0
178
14:39
0
178
15:39
0
178
16:39
0
178
17:39
0
178
18:39
0
178
19:39
0
178
20:39
0
178
21:39
0
178
22:39
0
178
23:39
0
178
Tue, 4 Aug
+3
181
00:39
0
178
01:39
0
178
02:39
0
178
03:39
0
178
04:39
0
178
05:39
0
178
06:39
0
178
07:39
0
178
08:39
0
178
09:39
0
178
10:39
0
178
11:39
+1
179
12:39
0
179
13:39
0
179
14:39
0
179
15:39
0
179
16:39
0
179
17:39
0
179
18:39
0
179
19:39
+1
180
20:39
0
180
21:39
0
180
22:39
0
180
23:39
0
180
Wed, 5 Aug
+2
183
00:39
+1
181
01:39
0
181
02:39
0
181
03:39
0
181
04:39
0
181
05:39
0
181
06:39
0
181
07:39
0
181
08:39
0
181
09:39
0
181
10:39
0
181
11:39
0
181
12:39
+1
182
13:39
0
182
14:39
0
182
15:39
0
182
16:39
0
182
17:39
0
182
18:39
0
182
19:39
+1
183
20:39
0
183
21:39
0
183
22:39
0
183
23:39
0
183
Thu, 6 Aug
+2
185
00:39
0
183
01:39
0
183
02:39
0
183
03:39
0
183
04:39
0
183
05:39
0
183
06:39
0
183
07:39
0
183
08:39
+1
184
09:39
0
184
10:39
0
184
11:39
0
184
12:39
0
184
13:39
0
184
14:39
0
184
15:39
0
184
16:39
0
184
17:39
0
184
18:39
0
184
19:39
+1
185
20:39
0
185
21:39
0
185
22:39
0
185
23:39
0
185
Fri, 7 Aug
+4
189
00:39
0
185
01:39
0
185
02:39
0
185
03:39
0
185
04:39
0
185
05:39
0
185
06:39
0
185
07:39
+1
186
08:39
0
186
09:39
0
186
10:39
0
186
11:39
+1
187
12:39
0
187
13:39
0
187
14:39
0
187
15:39
+1
188
16:39
0
188
17:39
0
188
18:39
+1
189
19:39
0
189
20:39
0
189
21:39
0
189
22:39
0
189
23:39
0
189
Sat, 8 Aug
+1
190
00:39
0
189
01:39
0
189
02:39
0
189
03:39
0
189
04:39
0
189
05:39
0
189
06:39
0
189
07:39
0
189
08:39
0
189
09:39
0
189
10:39
0
189
11:39
0
189
12:39
0
189
13:39
0
189
14:39
0
189
15:39
+1
190
16:39
0
190
17:39
0
190
18:39
0
190
19:39
0
190
20:39
0
190
21:39
0
190
22:39
0
190
23:39
0
190
Sun, 9 Aug
+1
191
00:39
0
190
01:39
0
190
02:39
0
190
03:39
0
190
04:39
0
190
05:39
0
190
06:39
0
190
07:39
0
190
08:39
0
190
09:39
0
190
10:39
0
190
11:39
0
190
12:39
0
190
13:39
0
190
14:39
0
190
15:39
0
190
16:39
0
190
17:39
0
190
18:39
+1
191
19:39
0
191
20:39
0
191
21:39
0
191
22:39
0
191
23:39
0
191
Mon, 10 Aug
+104
295
00:39
0
191
01:39
0
191
02:39
0
191
03:39
0
191
04:39
0
191
05:39
0
191
06:39
+13
204
07:39
+27
231
08:39
+11
242
09:39
+8
250
10:39
+5
255
11:39
+10
265
12:39
+2
267
13:39
+3
270
14:39
+2
272
15:39
+3
275
16:39
+3
278
17:39
+5
283
18:39
+1
284
19:39
+1
285
20:39
+2
287
21:39
+5
292
22:39
+1
293
23:39
+2
295
Tue, 11 Aug
+18
313
00:39
0
295
01:39
0
295
02:39
0
295
03:39
0
295
04:39
+1
296
05:39
+1
297
06:39
0
297
07:39
+4
301
08:39
+1
302
09:39
+1
303
10:39
+1
304
11:39
0
304
12:39
0
304
13:39
0
304
14:39
0
304
15:39
+1
305
16:39
+2
307
17:39
0
307
18:39
+3
310
19:39
+1
311
20:39
+1
312
21:39
0
312
22:39
+1
313
23:39
0
313
Wed, 12 Aug
+12
325
00:39
0
313
01:39
0
313
02:39
0
313
03:39
0
313
04:39
0
313
05:39
0
313
06:39
0
313
07:39
0
313
08:39
+1
314
09:39
+1
315
10:39
+1
316
11:39
0
316
12:39
+1
317
13:39
0
317
14:39
+1
318
15:39
0
318
16:39
+2
320
17:39
0
320
18:39
0
320
19:39
0
320
20:39
+3
323
21:39
+1
324
22:39
+1
325
23:39
0
325
Thu, 13 Aug
+3
328
00:39
0
325
01:39
0
325
02:39
0
325
03:39
0
325
04:39
0
325
05:39
0
325
06:39
0
325
07:39
0
325
08:39
0
325
09:39
0
325
10:39
0
325
11:39
0
325
Fri, 14 Aug
+4
332
00:39
+3
328
Sat, 15 Aug
+59
391
00:39
+4
332
Sun, 16 Aug
+9
400
00:39
+59
391
Mon, 17 Aug
+10
410
00:39
+9
400
Tue, 18 Aug
+8
418
00:39
+10
410
Wed, 19 Aug
+3
421
00:39
+8
418
Thu, 20 Aug
+2
423
00:39
+3
421
Fri, 21 Aug
+5
428
00:39
+2
423
Sat, 22 Aug
+3
431
00:39
+5
428
Sun, 23 Aug
+4
435
00:39
+3
431
Mon, 24 Aug
+4
439
00:39
+4
435
Tue, 25 Aug
+6
445
00:39
+4
439
Wed, 26 Aug
+2
447
00:39
+6
445
Thu, 27 Aug
+3
450
00:39
+2
447
Fri, 28 Aug
+2
452
00:39
+3
450
Sat, 29 Aug
+3
455
00:39
+2
452
Sun, 30 Aug
+5
460
00:39
+3
455
Mon, 31 Aug
0
460
00:39
+5
460
Tue, 1 Sep
+3
463
00:39
0
460
Wed, 2 Sep
+3
466
00:39
+3
463
Thu, 3 Sep
+2
468
00:39
+3
466
Fri, 4 Sep
+2
470
00:39
+2
468
Sat, 5 Sep
+2
472
00:39
+2
470
Sun, 6 Sep
0
472
00:39
+2
472
Mon, 7 Sep
0
472
00:39
0
472
Tue, 8 Sep
+1
473
00:39
0
472
Wed, 9 Sep
+1
474
00:39
+1
473
Thu, 10 Sep
+13
487
00:39
+1
474
Fri, 11 Sep
+6
493