Бизнес по-казахски

@qazaqbiznes خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Бизнес кейсы и мысли от основателей Rumi Group: Айдос Телжан и Куаныш Шонбай
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
24 Nov 2017, 13:43 (1475 روز پیش)
آمار انتشار #13:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
3606
Tue, 24 Jul
0
3606
Wed, 25 Jul
0
3606
Thu, 26 Jul
+1
3607
Fri, 27 Jul
+1
3608
Sat, 28 Jul
+3
3611
Sun, 29 Jul
+1
3612
Mon, 30 Jul
+1
3613
Tue, 31 Jul
+2
3615
Wed, 1 Aug
0
3615
Thu, 2 Aug
+3
3618
Fri, 3 Aug
0
3618
Sat, 4 Aug
+1
3619
Sun, 5 Aug
0
3619
Mon, 6 Aug
+1
3620
Tue, 7 Aug
+1
3621
Wed, 8 Aug
+1
3622
Thu, 9 Aug
+1
3623
Fri, 10 Aug
0
3623
Sat, 11 Aug
0
3623
Sun, 12 Aug
+1
3624
Mon, 13 Aug
+1
3625
Tue, 14 Aug
0
3625
Wed, 15 Aug
+1
3626
Thu, 16 Aug
0
3626
Fri, 17 Aug
+2
3628
Sat, 18 Aug
0
3628
Sun, 19 Aug
+3
3631
Mon, 20 Aug
+1
3632
Tue, 21 Aug
0
3632
Wed, 22 Aug
0
3632
Thu, 23 Aug
0
3632
Fri, 24 Aug
0
3632
Sat, 25 Aug
0
3632
Sun, 26 Aug
+2
3634
Mon, 27 Aug
0
3634
Tue, 28 Aug
+4
3638
Wed, 29 Aug
+1
3639
Thu, 30 Aug
+3
3642
Fri, 31 Aug
0
3642
Sat, 1 Sep
+2
3644
Sun, 2 Sep
+2
3646
Mon, 3 Sep
+1
3647
Tue, 4 Sep
+4
3651
Wed, 5 Sep
+1
3652
Thu, 6 Sep
0
3652
Fri, 7 Sep
+1
3653
Sat, 8 Sep
+2
3655
Sun, 9 Sep
+1
3656
Mon, 10 Sep
+2
3658
Tue, 11 Sep
0
3658
Wed, 12 Sep
+2
3660
Thu, 13 Sep
0
3660
Fri, 14 Sep
0
3660
Sat, 15 Sep
0
3660
Sun, 16 Sep
+2
3662
Mon, 17 Sep
+1
3663
Tue, 18 Sep
+1
3664
Wed, 19 Sep
+2
3666
Thu, 20 Sep
+2
3668
Fri, 21 Sep
+1
3669
Sat, 22 Sep
+1
3670
Sun, 23 Sep
+1
3671
Mon, 24 Sep
+1
3672
Tue, 25 Sep
+3
3675
Wed, 26 Sep
0
3675
Thu, 27 Sep
0
3675
Fri, 28 Sep
+1
3676
Sat, 29 Sep
0
3676
Sun, 30 Sep
0
3676
Mon, 1 Oct
+3
3679
Tue, 2 Oct
+3
3682
Wed, 3 Oct
+1
3683
Thu, 4 Oct
+2
3685
Fri, 5 Oct
+2
3687
Sat, 6 Oct
+1
3688
Sun, 7 Oct
+1
3689
Mon, 8 Oct
+4
3693
Tue, 9 Oct
0
3693
Wed, 10 Oct
0
3693
Thu, 11 Oct
+2
3695
Fri, 12 Oct
+2
3697
Sat, 13 Oct
+2
3699
Sun, 14 Oct
0
3699
Mon, 15 Oct
+2
3701
Tue, 16 Oct
0
3701
Wed, 17 Oct
0
3701
Thu, 18 Oct
0
3701
Fri, 19 Oct
0
3701
Sat, 20 Oct
+2
3703
Sun, 21 Oct
0
3703
Mon, 22 Oct
+1
3704
Tue, 23 Oct
+2
3706
Wed, 24 Oct
+2
3708
Thu, 25 Oct
+1
3709
Fri, 26 Oct
0
3709
Sat, 27 Oct
+2
3711
Sun, 28 Oct
+2
3713
Mon, 29 Oct
0
3713
Tue, 30 Oct
+2
3715
Wed, 31 Oct
0
3715
Thu, 1 Nov
0
3715
Fri, 2 Nov
+1
3716
Sat, 3 Nov
0
3716
Sun, 4 Nov
0
3716
Mon, 5 Nov
+1
3717
Tue, 6 Nov
0
3717
Wed, 7 Nov
0
3717
Thu, 8 Nov
0
3717
Fri, 9 Nov
0
3717
Sat, 10 Nov
0
3717
Sun, 11 Nov
0
3717
Mon, 12 Nov
+1
3718
Tue, 13 Nov
+1
3719
Wed, 14 Nov
0
3719
Thu, 15 Nov
+2
3721
Fri, 16 Nov
+2
3723
Sat, 17 Nov
0
3723
Sun, 18 Nov
0
3723
Mon, 19 Nov
+1
3724
Tue, 20 Nov
+1
3725
Wed, 21 Nov
+1
3726
Thu, 22 Nov
+1
3727
Fri, 23 Nov
+2
3729
Sat, 24 Nov
+1
3730
Sun, 25 Nov
+1
3731
Mon, 26 Nov
0
3731
Tue, 27 Nov
0
3731
Wed, 28 Nov
0
3731
Thu, 29 Nov
0
3731
Fri, 30 Nov
+1
3732
Sat, 1 Dec
0
3732
Sun, 2 Dec
0
3732
Mon, 3 Dec
+1
3733
Tue, 4 Dec
+1
3734
Wed, 5 Dec
+1
3735
Thu, 6 Dec
0
3735
Fri, 7 Dec
0
3735
Sat, 8 Dec
0
3735
Sun, 9 Dec
0
3735
Mon, 10 Dec
0
3735
Tue, 11 Dec
0
3735
Wed, 12 Dec
+2
3737
Thu, 13 Dec
0
3737
Fri, 14 Dec
+1
3738
Sat, 15 Dec
0
3738
Sun, 16 Dec
+2
3740
Mon, 17 Dec
0
3740
Tue, 18 Dec
0
3740
Wed, 19 Dec
0
3740
Thu, 20 Dec
+1
3741
Fri, 21 Dec
0
3741
Sat, 22 Dec
+2
3743
Sun, 23 Dec
0
3743
Mon, 24 Dec
0
3743
Tue, 25 Dec
+1
3744
Wed, 26 Dec
0
3744
Thu, 27 Dec
0
3744
Fri, 28 Dec
+1
3745
Sat, 29 Dec
0
3745
Sun, 30 Dec
+1
3746
Mon, 31 Dec
+1
3747
Tue, 1 Jan
0
3747
Wed, 2 Jan
0
3747
Thu, 3 Jan
+1
3748
Fri, 4 Jan
+3
3751
Sat, 5 Jan
+1
3752
Sun, 6 Jan
+1
3753
Mon, 7 Jan
+3
3756
Tue, 8 Jan
+2
3758
Wed, 9 Jan
+1
3759
Thu, 10 Jan
+1
3760
Fri, 11 Jan
0
3760
Sat, 12 Jan
+1
3761
Sun, 13 Jan
+1
3762
Mon, 14 Jan
+2
3764
Tue, 15 Jan
+1
3765
Wed, 16 Jan
0
3765
Thu, 17 Jan
+2
3767
Fri, 18 Jan
+1
3768
Sat, 19 Jan
+1
3769
Sun, 20 Jan
0
3769
Mon, 21 Jan
0
3769
Tue, 22 Jan
+1
3770
Wed, 23 Jan
+1
3771
Thu, 24 Jan
0
3771
Fri, 25 Jan
+1
3772
Sat, 26 Jan
+2
3774
Sun, 27 Jan
+1
3775
Mon, 28 Jan
+2
3777
Tue, 29 Jan
+1
3778
Wed, 30 Jan
+3
3781
Thu, 31 Jan
0
3781
Fri, 1 Feb
+2
3783
Sat, 2 Feb
+2
3785
Sun, 3 Feb
0
3785
Mon, 4 Feb
+1
3786
Tue, 5 Feb
0
3786
Wed, 6 Feb
+2
3788
Thu, 7 Feb
+2
3790
Fri, 8 Feb
+1
3791
Sat, 9 Feb
0
3791
Sun, 10 Feb
+1
3792
Mon, 11 Feb
+5
3797
Tue, 12 Feb
0
3797
Wed, 13 Feb
+1
3798
Thu, 14 Feb
+1
3799
Fri, 15 Feb
+1
3800
Sat, 16 Feb
0
3800
Sun, 17 Feb
+1
3801
Mon, 18 Feb
0
3801
Tue, 19 Feb
+2
3803
Wed, 20 Feb
+1
3804
Thu, 21 Feb
+1
3805
Fri, 22 Feb
0
3805
Sat, 23 Feb
+1
3806
Sun, 24 Feb
+2
3808
Mon, 25 Feb
+2
3810
Tue, 26 Feb
+1
3811
Wed, 27 Feb
+1
3812
Thu, 28 Feb
0
3812
Fri, 1 Mar
0
3812
Sat, 2 Mar
0
3812
Sun, 3 Mar
+1
3813
Mon, 4 Mar
+2
3815
Tue, 5 Mar
+3
3818
Wed, 6 Mar
+1
3819
Thu, 7 Mar
+1
3820
Fri, 8 Mar
0
3820
Sat, 9 Mar
0
3820
Sun, 10 Mar
+1
3821
Mon, 11 Mar
0
3821
Tue, 12 Mar
0
3821
Wed, 13 Mar
+2
3823
Thu, 14 Mar
0
3823
Fri, 15 Mar
0
3823
Sat, 16 Mar
0
3823
Sun, 17 Mar
+2
3825
Mon, 18 Mar
0
3825
Tue, 19 Mar
+1
3826
Wed, 20 Mar
+2
3828
Thu, 21 Mar
+2
3830
Fri, 22 Mar
0
3830
Sat, 23 Mar
+1
3831
Sun, 24 Mar
0
3831
Mon, 25 Mar
+2
3833
Tue, 26 Mar
+1
3834
Wed, 27 Mar
+1
3835
Thu, 28 Mar
0
3835
Fri, 29 Mar
+1
3836
Sat, 30 Mar
+3
3839
Sun, 31 Mar
+1
3840
Mon, 1 Apr
+1
3841
Tue, 2 Apr
+1
3842
Wed, 3 Apr
0
3842
Thu, 4 Apr
0
3842
Fri, 5 Apr
+2
3844
Sat, 6 Apr
+1
3845
Sun, 7 Apr
0
3845
Mon, 8 Apr
+1
3846
Tue, 9 Apr
+2
3848
Wed, 10 Apr
+2
3850
Thu, 11 Apr
+1
3851
Fri, 12 Apr
+3
3854
Sat, 13 Apr
+1
3855
Sun, 14 Apr
+1
3856
Mon, 15 Apr
+2
3858
Tue, 16 Apr
0
3858
Wed, 17 Apr
0
3858
Thu, 18 Apr
0
3858
Fri, 19 Apr
+1
3859
Sat, 20 Apr
+1
3860
Sun, 21 Apr
+1
3861
Mon, 22 Apr
+1
3862
Tue, 23 Apr
0
3862
Wed, 24 Apr
+1
3863
Thu, 25 Apr
+1
3864
Fri, 26 Apr
0
3864
Sat, 27 Apr
+1
3865
Sun, 28 Apr
0
3865
Mon, 29 Apr
+1
3866
Tue, 30 Apr
0
3866
Wed, 1 May
+2
3868
Thu, 2 May
0
3868
Fri, 3 May
0
3868
Sat, 4 May
0
3868
Sun, 5 May
+1
3869
Mon, 6 May
0
3869
Tue, 7 May
+1
3870
Wed, 8 May
+3
3873
Thu, 9 May
0
3873
Fri, 10 May
+1
3874
Sat, 11 May
+3
3877
Sun, 12 May
0
3877
Mon, 13 May
0
3877
Tue, 14 May
+2
3879
Wed, 15 May
+1
3880
Thu, 16 May
0
3880
Fri, 17 May
+1
3881
Sat, 18 May
+2
3883
Wed, 8 Dec
+916
4799