Бизнес по-казахски

@qazaqbiznes خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Бизнес кейсы и мысли от основателей Rumi Group: Айдос Телжан и Куаныш Шонбай
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
5 Dec 2017, 17:39 (1417 روز پیش)
آمار انتشار #18:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
2866
Tue, 24 Jul
0
2866
Wed, 25 Jul
0
2866
Thu, 26 Jul
+1
2867
Fri, 27 Jul
+2
2869
Sat, 28 Jul
+3
2872
Sun, 29 Jul
+1
2873
Mon, 30 Jul
+1
2874
Tue, 31 Jul
+2
2876
Wed, 1 Aug
+1
2877
Thu, 2 Aug
+2
2879
Fri, 3 Aug
+2
2881
Sat, 4 Aug
+1
2882
Sun, 5 Aug
0
2882
Mon, 6 Aug
+1
2883
Tue, 7 Aug
+2
2885
Wed, 8 Aug
+1
2886
Thu, 9 Aug
+1
2887
Fri, 10 Aug
0
2887
Sat, 11 Aug
0
2887
Sun, 12 Aug
+1
2888
Mon, 13 Aug
+1
2889
Tue, 14 Aug
0
2889
Wed, 15 Aug
+1
2890
Thu, 16 Aug
+2
2892
Fri, 17 Aug
+2
2894
Sat, 18 Aug
0
2894
Sun, 19 Aug
+5
2899
Mon, 20 Aug
+1
2900
Tue, 21 Aug
0
2900
Wed, 22 Aug
0
2900
Thu, 23 Aug
+1
2901
Fri, 24 Aug
0
2901
Sat, 25 Aug
0
2901
Sun, 26 Aug
+2
2903
Mon, 27 Aug
+1
2904
Tue, 28 Aug
+5
2909
Wed, 29 Aug
+1
2910
Thu, 30 Aug
+4
2914
Fri, 31 Aug
0
2914
Sat, 1 Sep
+2
2916
Sun, 2 Sep
+2
2918
Mon, 3 Sep
+1
2919
Tue, 4 Sep
+5
2924
Wed, 5 Sep
+1
2925
Thu, 6 Sep
0
2925
Fri, 7 Sep
+2
2927
Sat, 8 Sep
+3
2930
Sun, 9 Sep
+1
2931
Mon, 10 Sep
+2
2933
Tue, 11 Sep
0
2933
Wed, 12 Sep
+2
2935
Thu, 13 Sep
0
2935
Fri, 14 Sep
0
2935
Sat, 15 Sep
0
2935
Sun, 16 Sep
+2
2937
Mon, 17 Sep
+1
2938
Tue, 18 Sep
+2
2940
Wed, 19 Sep
+3
2943
Thu, 20 Sep
+2
2945
Fri, 21 Sep
+1
2946
Sat, 22 Sep
+1
2947
Sun, 23 Sep
+1
2948
Mon, 24 Sep
+1
2949
Tue, 25 Sep
+4
2953
Wed, 26 Sep
0
2953
Thu, 27 Sep
+1
2954
Fri, 28 Sep
+1
2955
Sat, 29 Sep
0
2955
Sun, 30 Sep
0
2955
Mon, 1 Oct
+3
2958
Tue, 2 Oct
+3
2961
Wed, 3 Oct
+1
2962
Thu, 4 Oct
+2
2964
Fri, 5 Oct
+3
2967
Sat, 6 Oct
+1
2968
Sun, 7 Oct
+3
2971
Mon, 8 Oct
+4
2975
Tue, 9 Oct
0
2975
Wed, 10 Oct
+2
2977
Thu, 11 Oct
+2
2979
Fri, 12 Oct
+2
2981
Sat, 13 Oct
+2
2983
Sun, 14 Oct
0
2983
Mon, 15 Oct
+2
2985
Tue, 16 Oct
0
2985
Wed, 17 Oct
0
2985
Thu, 18 Oct
0
2985
Fri, 19 Oct
0
2985
Sat, 20 Oct
+2
2987
Sun, 21 Oct
0
2987
Mon, 22 Oct
+2
2989
Tue, 23 Oct
+3
2992
Wed, 24 Oct
+3
2995
Thu, 25 Oct
+2
2997
Fri, 26 Oct
+1
2998
Sat, 27 Oct
+2
3000
Sun, 28 Oct
+2
3002
Mon, 29 Oct
+1
3003
Tue, 30 Oct
+2
3005
Wed, 31 Oct
+1
3006
Thu, 1 Nov
0
3006
Fri, 2 Nov
+1
3007
Sat, 3 Nov
0
3007
Sun, 4 Nov
0
3007
Mon, 5 Nov
+1
3008
Tue, 6 Nov
0
3008
Wed, 7 Nov
0
3008
Thu, 8 Nov
0
3008
Fri, 9 Nov
0
3008
Sat, 10 Nov
+1
3009
Sun, 11 Nov
0
3009
Mon, 12 Nov
+1
3010
Tue, 13 Nov
+1
3011
Wed, 14 Nov
0
3011
Thu, 15 Nov
+2
3013
Fri, 16 Nov
+2
3015
Sat, 17 Nov
0
3015
Sun, 18 Nov
0
3015
Mon, 19 Nov
+2
3017
Tue, 20 Nov
+2
3019
Wed, 21 Nov
+1
3020
Thu, 22 Nov
+1
3021
Fri, 23 Nov
+2
3023
Sat, 24 Nov
+1
3024
Sun, 25 Nov
+2
3026
Mon, 26 Nov
0
3026
Tue, 27 Nov
0
3026
Wed, 28 Nov
0
3026
Thu, 29 Nov
0
3026
Fri, 30 Nov
+1
3027
Sat, 1 Dec
0
3027
Sun, 2 Dec
0
3027
Mon, 3 Dec
+1
3028
Tue, 4 Dec
+1
3029
Wed, 5 Dec
+2
3031
Thu, 6 Dec
0
3031
Fri, 7 Dec
0
3031
Sat, 8 Dec
0
3031
Sun, 9 Dec
+1
3032
Mon, 10 Dec
+1
3033
Tue, 11 Dec
0
3033
Wed, 12 Dec
+1
3034
Thu, 13 Dec
0
3034
Fri, 14 Dec
+1
3035
Sat, 15 Dec
0
3035
Sun, 16 Dec
+2
3037
Mon, 17 Dec
0
3037
Tue, 18 Dec
0
3037
Wed, 19 Dec
0
3037
Thu, 20 Dec
+1
3038
Fri, 21 Dec
0
3038
Sat, 22 Dec
+3
3041
Sun, 23 Dec
+1
3042
Mon, 24 Dec
0
3042
Tue, 25 Dec
+1
3043
Wed, 26 Dec
0
3043
Thu, 27 Dec
0
3043
Fri, 28 Dec
+1
3044
Sat, 29 Dec
0
3044
Sun, 30 Dec
+1
3045
Mon, 31 Dec
+1
3046
Tue, 1 Jan
0
3046
Wed, 2 Jan
0
3046
Thu, 3 Jan
+2
3048
Fri, 4 Jan
+3
3051
Sat, 5 Jan
+1
3052
Sun, 6 Jan
+1
3053
Mon, 7 Jan
+4
3057
Tue, 8 Jan
+2
3059
Wed, 9 Jan
+1
3060
Thu, 10 Jan
+1
3061
Fri, 11 Jan
0
3061
Sat, 12 Jan
+1
3062
Sun, 13 Jan
+2
3064
Mon, 14 Jan
+2
3066
Tue, 15 Jan
+2
3068
Wed, 16 Jan
0
3068
Thu, 17 Jan
+2
3070
Fri, 18 Jan
+1
3071
Sat, 19 Jan
+1
3072
Sun, 20 Jan
+1
3073
Mon, 21 Jan
+1
3074
Tue, 22 Jan
+1
3075
Wed, 23 Jan
+1
3076
Thu, 24 Jan
+1
3077
Fri, 25 Jan
+2
3079
Sat, 26 Jan
+2
3081
Sun, 27 Jan
+1
3082
Mon, 28 Jan
+3
3085
Tue, 29 Jan
+1
3086
Wed, 30 Jan
+2
3088
Thu, 31 Jan
0
3088
Fri, 1 Feb
+2
3090
Sat, 2 Feb
+4
3094
Sun, 3 Feb
0
3094
Mon, 4 Feb
+1
3095
Tue, 5 Feb
+1
3096
Wed, 6 Feb
+3
3099
Thu, 7 Feb
+2
3101
Fri, 8 Feb
+2
3103
Sat, 9 Feb
0
3103
Sun, 10 Feb
+2
3105
Mon, 11 Feb
+5
3110
Tue, 12 Feb
0
3110
Wed, 13 Feb
+1
3111
Thu, 14 Feb
+1
3112
Fri, 15 Feb
+1
3113
Sat, 16 Feb
0
3113
Sun, 17 Feb
+1
3114
Mon, 18 Feb
+2
3116
Tue, 19 Feb
+2
3118
Wed, 20 Feb
+1
3119
Thu, 21 Feb
+1
3120
Fri, 22 Feb
0
3120
Sat, 23 Feb
+1
3121
Sun, 24 Feb
+2
3123
Mon, 25 Feb
+2
3125
Tue, 26 Feb
+1
3126
Wed, 27 Feb
+1
3127
Thu, 28 Feb
0
3127
Fri, 1 Mar
+1
3128
Sat, 2 Mar
0
3128
Sun, 3 Mar
+1
3129
Mon, 4 Mar
+2
3131
Tue, 5 Mar
+3
3134
Wed, 6 Mar
+1
3135
Thu, 7 Mar
+1
3136
Fri, 8 Mar
0
3136
Sat, 9 Mar
0
3136
Sun, 10 Mar
+1
3137
Mon, 11 Mar
0
3137
Tue, 12 Mar
0
3137
Wed, 13 Mar
+2
3139
Thu, 14 Mar
0
3139
Fri, 15 Mar
0
3139
Sat, 16 Mar
0
3139
Sun, 17 Mar
+2
3141
Mon, 18 Mar
+1
3142
Tue, 19 Mar
+1
3143
Wed, 20 Mar
+2
3145
Thu, 21 Mar
+2
3147
Fri, 22 Mar
0
3147
Sat, 23 Mar
+1
3148
Sun, 24 Mar
0
3148
Mon, 25 Mar
+3
3151
Tue, 26 Mar
+1
3152
Wed, 27 Mar
+1
3153
Thu, 28 Mar
0
3153
Fri, 29 Mar
+1
3154
Sat, 30 Mar
+3
3157
Sun, 31 Mar
+1
3158
Mon, 1 Apr
+2
3160
Tue, 2 Apr
+2
3162
Wed, 3 Apr
0
3162
Thu, 4 Apr
0
3162
Fri, 5 Apr
+2
3164
Sat, 6 Apr
+1
3165
Sun, 7 Apr
0
3165
Mon, 8 Apr
+3
3168
Tue, 9 Apr
+3
3171
Wed, 10 Apr
+2
3173
Thu, 11 Apr
+1
3174
Fri, 12 Apr
+4
3178
Sat, 13 Apr
+1
3179
Sun, 14 Apr
+2
3181
Mon, 15 Apr
+2
3183
Tue, 16 Apr
0
3183
Wed, 17 Apr
0
3183
Thu, 18 Apr
0
3183
Fri, 19 Apr
+1
3184
Sat, 20 Apr
+2
3186
Sun, 21 Apr
+2
3188
Mon, 22 Apr
+2
3190
Tue, 23 Apr
+1
3191
Wed, 24 Apr
+1
3192
Thu, 25 Apr
+1
3193
Fri, 26 Apr
0
3193
Sat, 27 Apr
+1
3194
Sun, 28 Apr
0
3194
Mon, 29 Apr
+1
3195
Tue, 30 Apr
+1
3196
Wed, 1 May
+2
3198
Thu, 2 May
0
3198
Fri, 3 May
0
3198
Sat, 4 May
0
3198
Sun, 5 May
+1
3199
Mon, 6 May
+1
3200
Tue, 7 May
+1
3201
Wed, 8 May
+3
3204
Thu, 9 May
0
3204
Fri, 10 May
+1
3205
Sat, 11 May
+3
3208
Sun, 12 May
0
3208
Mon, 13 May
0
3208
Tue, 14 May
+2
3210
Wed, 15 May
+1
3211
Thu, 16 May
0
3211
Fri, 17 May
+1
3212
Sat, 18 May
+3
3215
Fri, 22 Oct
+1372
4587