Бизнес по-казахски

@qazaqbiznes خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Бизнес кейсы и мысли от основателей Rumi Group: Айдос Телжан и Куаныш Шонбай
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
25 Dec 2017, 13:11 (1397 روز پیش)
آمار انتشار #23:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
4693
Tue, 24 Jul
+2
4695
Wed, 25 Jul
+1
4696
Thu, 26 Jul
+3
4699
Fri, 27 Jul
+3
4702
Sat, 28 Jul
+4
4706
Sun, 29 Jul
+4
4710
Mon, 30 Jul
+2
4712
Tue, 31 Jul
+3
4715
Wed, 1 Aug
+2
4717
Thu, 2 Aug
+2
4719
Fri, 3 Aug
+3
4722
Sat, 4 Aug
+3
4725
Sun, 5 Aug
0
4725
Mon, 6 Aug
+1
4726
Tue, 7 Aug
+4
4730
Wed, 8 Aug
+3
4733
Thu, 9 Aug
+3
4736
Fri, 10 Aug
+2
4738
Sat, 11 Aug
+2
4740
Sun, 12 Aug
+1
4741
Mon, 13 Aug
+2
4743
Tue, 14 Aug
+2
4745
Wed, 15 Aug
+2
4747
Thu, 16 Aug
+4
4751
Fri, 17 Aug
+4
4755
Sat, 18 Aug
0
4755
Sun, 19 Aug
+7
4762
Mon, 20 Aug
+2
4764
Tue, 21 Aug
+1
4765
Wed, 22 Aug
0
4765
Thu, 23 Aug
+3
4768
Fri, 24 Aug
+6
4774
Sat, 25 Aug
+3
4777
Sun, 26 Aug
+3
4780
Mon, 27 Aug
+3
4783
Tue, 28 Aug
+8
4791
Wed, 29 Aug
+5
4796
Thu, 30 Aug
+6
4802
Fri, 31 Aug
0
4802
Sat, 1 Sep
+3
4805
Sun, 2 Sep
+5
4810
Mon, 3 Sep
+2
4812
Tue, 4 Sep
+5
4817
Wed, 5 Sep
+3
4820
Thu, 6 Sep
0
4820
Fri, 7 Sep
+4
4824
Sat, 8 Sep
+4
4828
Sun, 9 Sep
+2
4830
Mon, 10 Sep
+5
4835
Tue, 11 Sep
+3
4838
Wed, 12 Sep
+2
4840
Thu, 13 Sep
+2
4842
Fri, 14 Sep
0
4842
Sat, 15 Sep
+2
4844
Sun, 16 Sep
+3
4847
Mon, 17 Sep
+2
4849
Tue, 18 Sep
+4
4853
Wed, 19 Sep
+3
4856
Thu, 20 Sep
+2
4858
Fri, 21 Sep
+2
4860
Sat, 22 Sep
+2
4862
Sun, 23 Sep
+5
4867
Mon, 24 Sep
+2
4869
Tue, 25 Sep
+6
4875
Wed, 26 Sep
0
4875
Thu, 27 Sep
+4
4879
Fri, 28 Sep
+2
4881
Sat, 29 Sep
+1
4882
Sun, 30 Sep
+1
4883
Mon, 1 Oct
+4
4887
Tue, 2 Oct
+3
4890
Wed, 3 Oct
+2
4892
Thu, 4 Oct
+3
4895
Fri, 5 Oct
+5
4900
Sat, 6 Oct
+2
4902
Sun, 7 Oct
+3
4905
Mon, 8 Oct
+6
4911
Tue, 9 Oct
+1
4912
Wed, 10 Oct
+3
4915
Thu, 11 Oct
+4
4919
Fri, 12 Oct
+3
4922
Sat, 13 Oct
+2
4924
Sun, 14 Oct
+1
4925
Mon, 15 Oct
+3
4928
Tue, 16 Oct
+1
4929
Wed, 17 Oct
+4
4933
Thu, 18 Oct
0
4933
Fri, 19 Oct
0
4933
Sat, 20 Oct
+2
4935
Sun, 21 Oct
+4
4939
Mon, 22 Oct
+2
4941
Tue, 23 Oct
+4
4945
Wed, 24 Oct
+3
4948
Thu, 25 Oct
+3
4951
Fri, 26 Oct
+3
4954
Sat, 27 Oct
+3
4957
Sun, 28 Oct
+2
4959
Mon, 29 Oct
+3
4962
Tue, 30 Oct
+4
4966
Wed, 31 Oct
+2
4968
Thu, 1 Nov
0
4968
Fri, 2 Nov
+1
4969
Sat, 3 Nov
0
4969
Sun, 4 Nov
+1
4970
Mon, 5 Nov
+1
4971
Tue, 6 Nov
0
4971
Wed, 7 Nov
+2
4973
Thu, 8 Nov
0
4973
Fri, 9 Nov
+1
4974
Sat, 10 Nov
+2
4976
Sun, 11 Nov
+4
4980
Mon, 12 Nov
+2
4982
Tue, 13 Nov
+2
4984
Wed, 14 Nov
0
4984
Thu, 15 Nov
+2
4986
Fri, 16 Nov
+4
4990
Sat, 17 Nov
+1
4991
Sun, 18 Nov
+1
4992
Mon, 19 Nov
+2
4994
Tue, 20 Nov
+2
4996
Wed, 21 Nov
+2
4998
Thu, 22 Nov
+1
4999
Fri, 23 Nov
+2
5001
Sat, 24 Nov
+1
5002
Sun, 25 Nov
+2
5004
Mon, 26 Nov
+1
5005
Tue, 27 Nov
0
5005
Wed, 28 Nov
+1
5006
Thu, 29 Nov
0
5006
Fri, 30 Nov
+2
5008
Sat, 1 Dec
+1
5009
Sun, 2 Dec
0
5009
Mon, 3 Dec
+2
5011
Tue, 4 Dec
+2
5013
Wed, 5 Dec
+2
5015
Thu, 6 Dec
+2
5017
Fri, 7 Dec
+1
5018
Sat, 8 Dec
+2
5020
Sun, 9 Dec
+3
5023
Mon, 10 Dec
+4
5027
Tue, 11 Dec
+3
5030
Wed, 12 Dec
+1
5031
Thu, 13 Dec
0
5031
Fri, 14 Dec
+1
5032
Sat, 15 Dec
+2
5034
Sun, 16 Dec
+5
5039
Mon, 17 Dec
+2
5041
Tue, 18 Dec
0
5041
Wed, 19 Dec
0
5041
Thu, 20 Dec
+2
5043
Fri, 21 Dec
+1
5044
Sat, 22 Dec
+3
5047
Sun, 23 Dec
+2
5049
Mon, 24 Dec
0
5049
Tue, 25 Dec
+1
5050
Wed, 26 Dec
0
5050
Thu, 27 Dec
+2
5052
Fri, 28 Dec
+3
5055
Sat, 29 Dec
+1
5056
Sun, 30 Dec
+3
5059
Mon, 31 Dec
+1
5060
Tue, 1 Jan
+1
5061
Wed, 2 Jan
+1
5062
Thu, 3 Jan
+2
5064
Fri, 4 Jan
+3
5067
Sat, 5 Jan
+3
5070
Sun, 6 Jan
+1
5071
Mon, 7 Jan
+4
5075
Tue, 8 Jan
+7
5082
Wed, 9 Jan
+4
5086
Thu, 10 Jan
+1
5087
Fri, 11 Jan
+1
5088
Sat, 12 Jan
+2
5090
Sun, 13 Jan
+6
5096
Mon, 14 Jan
+3
5099
Tue, 15 Jan
+4
5103
Wed, 16 Jan
+2
5105
Thu, 17 Jan
+4
5109
Fri, 18 Jan
+2
5111
Sat, 19 Jan
+3
5114
Sun, 20 Jan
+4
5118
Mon, 21 Jan
+5
5123
Tue, 22 Jan
+3
5126
Wed, 23 Jan
+4
5130
Thu, 24 Jan
+2
5132
Fri, 25 Jan
+4
5136
Sat, 26 Jan
+2
5138
Sun, 27 Jan
+1
5139
Mon, 28 Jan
+3
5142
Tue, 29 Jan
+4
5146
Wed, 30 Jan
+4
5150
Thu, 31 Jan
+4
5154
Fri, 1 Feb
+2
5156
Sat, 2 Feb
+4
5160
Sun, 3 Feb
+1
5161
Mon, 4 Feb
+3
5164
Tue, 5 Feb
+3
5167
Wed, 6 Feb
+4
5171
Thu, 7 Feb
+4
5175
Fri, 8 Feb
+4
5179
Sat, 9 Feb
0
5179
Sun, 10 Feb
+3
5182
Mon, 11 Feb
+7
5189
Tue, 12 Feb
+2
5191
Wed, 13 Feb
+6
5197
Thu, 14 Feb
+1
5198
Fri, 15 Feb
+2
5200
Sat, 16 Feb
+2
5202
Sun, 17 Feb
+2
5204
Mon, 18 Feb
+2
5206
Tue, 19 Feb
+3
5209
Wed, 20 Feb
+2
5211
Thu, 21 Feb
+3
5214
Fri, 22 Feb
+5
5219
Sat, 23 Feb
+2
5221
Sun, 24 Feb
+2
5223
Mon, 25 Feb
+2
5225
Tue, 26 Feb
+2
5227
Wed, 27 Feb
+2
5229
Thu, 28 Feb
0
5229
Fri, 1 Mar
+3
5232
Sat, 2 Mar
+3
5235
Sun, 3 Mar
+2
5237
Mon, 4 Mar
+4
5241
Tue, 5 Mar
+7
5248
Wed, 6 Mar
+2
5250
Thu, 7 Mar
+1
5251
Fri, 8 Mar
+2
5253
Sat, 9 Mar
+1
5254
Sun, 10 Mar
+5
5259
Mon, 11 Mar
+1
5260
Tue, 12 Mar
+1
5261
Wed, 13 Mar
+2
5263
Thu, 14 Mar
+1
5264
Fri, 15 Mar
0
5264
Sat, 16 Mar
+1
5265
Sun, 17 Mar
+3
5268
Mon, 18 Mar
+4
5272
Tue, 19 Mar
+5
5277
Wed, 20 Mar
+2
5279
Thu, 21 Mar
+2
5281
Fri, 22 Mar
+1
5282
Sat, 23 Mar
+3
5285
Sun, 24 Mar
+5
5290
Mon, 25 Mar
+7
5297
Tue, 26 Mar
+3
5300
Wed, 27 Mar
+2
5302
Thu, 28 Mar
+1
5303
Fri, 29 Mar
+3
5306
Sat, 30 Mar
+5
5311
Sun, 31 Mar
+1
5312
Mon, 1 Apr
+2
5314
Tue, 2 Apr
+3
5317
Wed, 3 Apr
+2
5319
Thu, 4 Apr
+1
5320
Fri, 5 Apr
+5
5325
Sat, 6 Apr
+2
5327
Sun, 7 Apr
+4
5331
Mon, 8 Apr
+4
5335
Tue, 9 Apr
+8
5343
Wed, 10 Apr
+4
5347
Thu, 11 Apr
+3
5350
Fri, 12 Apr
+3
5353
Sat, 13 Apr
+1
5354
Sun, 14 Apr
+3
5357
Mon, 15 Apr
+2
5359
Tue, 16 Apr
+3
5362
Wed, 17 Apr
+2
5364
Thu, 18 Apr
+3
5367
Fri, 19 Apr
+2
5369
Sat, 20 Apr
+5
5374
Sun, 21 Apr
+4
5378
Mon, 22 Apr
+2
5380
Tue, 23 Apr
+1
5381
Wed, 24 Apr
+4
5385
Thu, 25 Apr
+3
5388
Fri, 26 Apr
+2
5390
Sat, 27 Apr
+1
5391
Sun, 28 Apr
+2
5393
Mon, 29 Apr
+1
5394
Tue, 30 Apr
+3
5397
Wed, 1 May
+4
5401
Thu, 2 May
+1
5402
Fri, 3 May
0
5402
Sat, 4 May
+2
5404
Sun, 5 May
+2
5406
Mon, 6 May
+3
5409
Tue, 7 May
+2
5411
Wed, 8 May
+5
5416
Thu, 9 May
+1
5417
Fri, 10 May
+2
5419
Sat, 11 May
+4
5423
Sun, 12 May
+1
5424
Mon, 13 May
+1
5425
Tue, 14 May
+4
5429
Wed, 15 May
+5
5434
Thu, 16 May
0
5434
Fri, 17 May
+2
5436
Sat, 18 May
+4
5440
Fri, 22 Oct
+3045
8485