Бизнес по-казахски

@qazaqbiznes خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Бизнес кейсы и мысли от основателей Rumi Group: Айдос Телжан и Куаныш Шонбай
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
کسب و کار و استارت آپ ها
اضافه شده به شاخص
24.06.2018 23:40
14 Nov 2017, 10:43 (1485 روز پیش)
آمار انتشار #5:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
3106
Tue, 24 Jul
0
3106
Wed, 25 Jul
0
3106
Thu, 26 Jul
+1
3107
Fri, 27 Jul
+2
3109
Sat, 28 Jul
+1
3110
Sun, 29 Jul
0
3110
Mon, 30 Jul
+1
3111
Tue, 31 Jul
+1
3112
Wed, 1 Aug
+1
3113
Thu, 2 Aug
+1
3114
Fri, 3 Aug
0
3114
Sat, 4 Aug
+1
3115
Sun, 5 Aug
0
3115
Mon, 6 Aug
+2
3117
Tue, 7 Aug
+1
3118
Wed, 8 Aug
+1
3119
Wed, 8 Dec
+587
3706