Боевая СИСТЕМА

@rukopashnyboi خوش می آید 0
آیا این کانال شماست؟ برای ویژگی های اضافی مالکیت را تأیید کنید

Как побеждать несмотря на иллюзии, страхи и собственные недостатки
🎯Техника и тактика прикладного рукопашного боя
🎯ОФП и СФП для поддержания боевой формы
🎯Прикладная психология
🎯Тренировки в Алматы
Контакт: @AltekeZ
ژئو و زبان کانال
قزاقستان, روسی
رسته
Спорт


ژئو کانال
قزاقستان
زبان کانال
روسی
رسته
Спорт
اضافه شده به شاخص
27.08.2017 22:44
1 Apr 2018, 15:34 (1398 روز پیش)
آمار انتشار #134:
هیچ کدامی از کانال ها این نشریه را سهم نگذاشتند
Post views:
تاریخ
افزایش
کل
Mon, 23 Jul
+1
321
Tue, 24 Jul
+1
322
Wed, 25 Jul
+1
323
Thu, 26 Jul
+1
324
Fri, 27 Jul
+6
330
Sat, 28 Jul
+4
334
Sun, 29 Jul
+4
338
Mon, 30 Jul
+4
342
Tue, 31 Jul
+3
345
Wed, 1 Aug
+2
347
Thu, 2 Aug
0
347
Fri, 3 Aug
+3
350
Sat, 4 Aug
0
350
Tue, 7 Aug
0
355
Wed, 8 Aug
0
355
Fri, 15 Feb
0
575
Tue, 22 Oct
0
690
Wed, 23 Oct
+1
691
Fri, 28 Jan
0
691